[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۸
  • دوره جدید

مشکلات سرمایه‌گذاران بررسی می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

یک عضو شورای شهر شیراز خبرداد‌:  
مشکلات سرمایه‌گذاران بررسی می‌شود 


کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شیراز به بررسی شکایت جمعی از شرکت‌کننده‌ها در فراخوان‌‌های سرمایه‌گذاری شهرداری پرداخت.
به گزارش روابط عمومی و امور‌ بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، «سینا بنی‌زمانی» با انتقاد از روند اجرای امور سرمایه‌گذاران و خریداران املاک در شهرداری، از ارائه تذکر به بخش‌های مرتبط شهرداری در این‌خصوص خبر داد.
وی افزود: چنانچه این روند اصلاح نشود، برای جلوگیری از به زحمت‌افتادن سرمایه‌گذاران، راهی جز ممنوع کردن موقتی انتشار فراخوان‌های سرمایه‌گذاری و فروش شهرداری نخواهیم داشت. بنی‌زمانی نبود هماهنگی بین بخش‌های مختلف شهرداری را از جمله مشکلات سرمایه‌گذاران برشمرد.
وی با اشاره به انتشار فراخوان سرمایه‌گذاری در پارک وحدت از سوی منطقه۱۰ شهرداری در حدود یک‌سال قبل افزود: بنابر مصوبه شورا، می‌بایست انتشار فراخوان پس از تصویب در هیئت مدیره سازمان سرمایه‌گذاری صورت گیرد اما این ناهماهنگی، باعث عدم تطابق فراخوان با شرایط واقعی شد و ایجاد مشکلات اداری برای برنده فراخوان را به‌دنبال داشت. عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ارائه گزارش اقدامات اداره بازاریابی و فروش شهرداری در سال‌۹۸ نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت. وی ارجاع خریداران به واحدهای مختلف شهرداری برای دریافت تأییدیه و امضا را از مشکلات خریداران دانست و افزود: این امر باید توسط اداره بازاریابی و فروش انجام شود تا خریداران به درد سر نیفتند.
بنی‌زمانی خاطر‌نشان کرد: بی‌شک پی‌گیر رفع این مشکلات، از طریق اخذ تصمیمات لازم و عملی نمودن آن از سوی شهرداری هستیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی