[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

نفرات برتر شطرنج پیشکسوتان کشور شناخته شدند، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: رقابت‌های شطرنج پیشکسوتان کشور، ظهر دیروز در تالار پارس واقع در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز به پایان رسید و اختتامیه مسابقات با برگزاری مراسمی ویژه با حضور فرمانده این پایگاه و مسئولانی از فدراسیون شطرنج برگزار شد. این رقابت ها از 20 خرداد ماه با حضور 145 شطرنج‌باز از 24 استان آغاز شده بود. 108 نفر در رده سنی 50 تا 65 سال و37 نفر نیز در رده سنی بالای 65سال حضور داشتند که در پایان نتایج زیر به دست آمد:
رده سنی ۵۰ تا ۶۵ سال
مقام اول: ‌شاهین مهندسی از تهران، مقام دوم: حسین آریانژاد از گیلان و مقام  سوم: ساسان ربیعی از فارس
رده سنی بالای ۶۵ سال
مقام اول: عنایت‌الله امینی از تهران، مقام دوم: سیاوش خواجه‌ای از کرمان و مقام سوم: عباس آرمده از خوزستان
مقام اول بانوان: معصومه اکبرپور از آذربایجان شرقی، مقام دوم: سهیلا حریرپوش از فارس و مقام سوم: ناهید فرد بحرینی از فارس.
از نکات شایان ذکر این مسابقات، استقبال بی‌نظیر پیشکسوتان کشور از این تورنمنت و همچنین حضور اساتید فیده، بین‌الملل، قهرمانان و بازیکنان سطح ملی گذشته ایران بود.
همکاری و همراهی صمیمانه کادر پایگاه هوایی شیراز و در رأس آنها سرتیپ دوم لشکری (فرمانده پایگاه هوایی شیراز) از نکات مهم و شایان ذکر در برگزاری این رقابت ها بود. این همراهی تا آنجا پیش رفت که سید محمدعلی سادات منصوری (مسئول کمیته پیشکسوتان فدراسیون شطرنج) شیراز را میزبانی شایسته و مسابقات را از لحاظ سطح کیفی برگزاری تاکنون بی‌نظیر دانست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی