[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

ساختمان جدید شورای شهر صدرا افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری شهرداری صدرا، شورای اسلامی‌ شهر صدرا در چند ماه گذشته با عملکردی خوب و پشتکار در پیگیری و رفع مشکلات شهروندان نشان داده‌اند که مردان عمل هستند. خرید چند دستگاه اتوبوس، آسفالت معابر، پیاده‌روسازی، شروع عملیات ساخت مسیرهای دسترسی به شیراز و دوکوهک و بسیاری دیگر از فعالیت‌ها نشانگر این واقعیت است که شورای پنجم صدرا علی‌رغم تمامی‌ حاشیه‌ها و بداخلاقی‌های برخی افراد با گام‌های استوار و اتحاد و همدلی با شهرداری، شرکت عمران صدرا و دیگر نهادها و ادارات هدفی جز آبادانی شهر صدرا و رفاه شهروندان ندارند.
شورای شهر صدرا به دلیل مراجعات فراوان شهروندان و برگزاری جلسات متعدد یکی از پرکارترین شوراهای استان محسوب می‌شود، اما ساختمانی که در آن شورا حضور دارد نه‌تنها در شأن نمایندگان مردم نیست بلکه جواب‌گوی حجم بالای کار، ملاقات مردمی ‌و جلسات شورا هم نیست ازاین‌رو ساختمان جدیدی برای شورای شهر صدرا تجهیز شد تا بتوانند به شهروندان بهتر خدمت کنند.
با حضور مهندس ملک‌زاده شهردار صدرا و برخی از معاونین و تمامی ‌اعضای شورای شهر ساختمان جدید شورای شهر صدرا در فضایی بالغ‌بر 200 مترمربع افتتاح شد.
خسرو رزمجویی رئیس شورای اسلامی‌ شهر صدرا پس از افتتاح این دفتر گفت: در شهر صدرا مردم با مشکلات فراوانی روبرو هستند که بسیاری از آن‌ها برای رفع مشکل به شورای شهر مراجعه می‌کنند و ما هم در حد توان پیگیر حل مشکلات آن‌ها هستیم، اما متأسفانه ساختمان قدیمی ‌شورای شهر جواب‌گوی حجم بالای جلسات و مراجعات مردمی ‌را نداشت ازاین‌رو با مساعدت شهردار محترم مهندس ملک‌زاده این ساختمان اجاره و تجهیز شد تا بتوانیم به مردم خدمت‌رسانی کنیم.
وی افزود: خوشبختانه در نخستین جلسه‌ای که در این ساختمان برگزار شد مصوبات بسیار خوبی به تصویب رسید که در آبادانی صدرا نقش مهمی ‌خواهند داشت، طرح‌هایی همچون، ایجاد روگذر و زیرگذر در میدان‌های امام رضا (ع) و گل‌ها، مجموعه تجاری تفریحی در اکو پارک، ایجاد ساختمان جدید شهرداری و شورای شهر و مبلمان شهری ازجمله مصوباتی بود که با نظر مساعد اعضا به تصویب رسید که امیدواریم با تلاش و پیگیری شهردار محترم این طرح‌ها به‌زودی کار ساخت آن‌ها آغاز شود.
مهندس عباس ملک‌زاده شهردار صدرا گفت: خوشبختانه تمامی ‌مجموعه شهرداری و شورای شهر با یکدیگر همدل و متحد هستند و برای رفاه حال شهروندان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.
وی افزود: خوشبختانه با حمایت شورای شهر بیش از 250میلیارد ریال طرح عمرانی در صدرا در حال اجرا است که در شش‌ماهه دوم سال تعداد طرح‌ها افزایش خواهد یافت و به‌مرور زمان شهروندان به‌خوبی خدمات شهرداری را خواهد دید و تأثیر آن‌ها را در بهبود زندگی در صدرا حس خواهند کرد.
شهردار صدرا خاطرنشان کرد: با تصویب این طرح‌ها که امروز در شورای شهر مصوب شد مشکل ترافیکی که در آینده نزدیک با ساخت بزرگراه صدرا به شیراز به وجود خواهد آمد حل می‌شود و ما با آینده‌نگری خوب و به‌موقع جلوی بروز برخی مشکلات را خواهیم گرفت، همچنین با پایان پیاده‌روسازی و رفوژ معابر کار زیباسازی و مبلمان شهری و نصب المان‌های شهری آغاز خواهد شد که چهره شهر تغییرات بزرگی خواهد داشت که قطعاً رضایت شهروندان را به دنبال دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی