[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

تابستان شیراز پربار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: تابستان برای شهروندان شیرازی به تابستانی پربار با برنامه‌های متنوع تبدیل می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد با اعلام ویژه‌برنامه‌های فراغتی این سازمان، نوید تابستانی پُربار برای شهروندان فهیم شیرازی را داد. 
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار شیراز با اشاره به اینکه امروزه اوقات فراغت در رده نیازهای اساسی و اولیه جوامع محسوب می‌شود، اظهار کرد: کشورهای مختلف و توسعه یافته دنیا توجه و برنامه‌ریزی ویژه‌ای در این خصوص دارند.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز تأکید کرد: تمامی ‌مراکز وابسته به این سازمان شامل فرهنگسراها، سراهای محله، مراکز صیانت از خانواده، دارالقرآن‌ها، باغ‌های خانواده و سالن‌های ورزشی هر یک به فراخور شرح وظایف و گروه مخاطبین خود برنامه‌هایی را اجرا خواهند کرد و اوقات خوشی را برای شهروندان در کنار خانواده‌هایشان رقم خواهند زد. 
معاون فرهنگی‌اجتماعی شهردار شیراز به تشریح برخی از این برنامه‌ها پرداخت و گفت: اولین اَبررویداد نشاط اجتماعی با عنوان المپیاد جوانان شهر همزمان با ایام تابستان آغاز می‌شود و به‌مدت ۹ماه ادامه خواهد یافت. 
وی با بیان اینکه نخستین المپیاد آسیایی بازی‌های فکری اسفندماه امسال اجرا خواهد شد، اظهار کرد: نخستین تورنمنت بین نسلی بازی‌های بومی ‌و محلی بین سه نسل کودک، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ نیز در ایام تابستان آغاز می‌شود که به‌مدت ۹ماه ادامه خواهد یافت. 
گشتاسبی‌راد درخصوص برنامه‌های فراغتی حوزه فرهنگی، هنری و ورزشی این سازمان عنوان کرد: در ایام تابستان ۲۴ فرهنگسرا در حوزه‌های مختلف، برنامه‌های ویژه آموزشی را تدارک دیده و همه روزه به جز ایام تعطیل، از ساعت ۷ صبح تا ۱۹:۳۰ و در دوازده فرهنگسرا نیز از ساعت ۷ صبح تا ۲۱ پذیرای عموم شهروندان هستند.
 معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز بیان کرد: با این احتساب هر فرهنگسرا دوازده ساعت در روز و در مجموع ۲۸۸ ساعت در روز افتخار خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز را خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی