[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز: نظارت برتاکسیرانی به سامانه اینترنتی واگذار شد ، روزنامه شیراز نوین

 به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری شیراز‌، سامانه اینترنتی مدیریت و نظارت بر امور تاکسیرانان شیراز به بهره‌برداری رسید‌.
بنا براین گزارش رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر ابراز داشت‌: در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و همچنین ضرورت واهمیت ساماندهی ناوگان حمل و نقل مسافر اولین گام برای یکسان‌سازی و تسهیل فرایندهای مرتبط به صدور مجوز به تاکسیرانان و تسهیل در مراجعه رانندگان به سازمان برداشته شد. مسعود حسن شاهی گفت‌: با توجه به وسعت کلانشهر شیراز و طی مسافت زیاد توسط رانندگان و متقاضیان جهت مراجعه به سازمان و در راستای تسهیل و افزایش دسترسی به خدماتی از قبیل تشکیل پرونده و اخذ استعلام‌، صدور و تمدید مجوز نقل و انتقالات‌، خرید وفروش‌، اخذ مرخصی و دیگر امور مورد نیاز تاکسیرانان‌، مکانیزه شده و با نرم‌افزار جامع و کاربردی برون‌سپاری و به تعدادی از دفاتر پیشخوان دولت به‌صورت رایگان تفویض و واگذار شد.
همچنین این مدیر اظهار داشت‌: یکی از مشکلات عمده رانندگان تاکسی مراجعه حضوری به سازمان جهت اخذ مرخصی بود که با اجرای این روند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا دفاتر خدمات اینترنتی اقدام به اخذ مرخصی نمایند.
وی افزود‌: با استفاده از این نرم افزار سهولت در فرایند بازرسی و کنترل و نظارت بر فعالیت رانندگان و تردد تاکسی‌‌ها در سطح شهر با دقت نظر و سرعت عمل بالاتری صورت می‌گیرد‌. وی همچنین اعلام کرد با تلاش‌های مستمر در چند ماه آینده یکی از مجهز‌ترین مراکز کنترل هوشمند ناوگان حمل ونقل مسافر جهت رفاه حال شهروندان محترم به بهره‌برداری خواهد رسید‌.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی