[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

سرپرست اداره آموزش‌وپرورش سپیدان منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: برای کاهش مشکلات آموزش و پرورش، همکاری درون‌سازمانی و تعامل مطلوب برون‌سازمانی با سایر نهادها و ادارات شهرستان بسیار مؤثر است. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،  احمدعلی قهرمانی در  آیین تکریم و معارفه رئیس پیشین و سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان سپیدان که با حضور جمعی از مسئولان محلی و کارکنان این اداره برگزار شد گفت: آنچه ماندگار است اخلاق و اخلاق‌مداری است و اگر قلب‌ها را به دست آوریم، تا ابد زنده و ماندگار خواهیم بود.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس با اشاره به برخی از مشکلات نظام تعلیم و تربیت گفت: اگر جدی به این مشکلات توجه کنیم خصوصاً در حوزه نیروی انسانی، باید تمامی ظرفیت‌ها و امکانات خود را به کار گیریم و برای حل سایر مشکلات نیز تعامل و همکاری در داخل سازمان و بیرون از سازمان با سایر نهادها و ادارات شهرستان می‌تواند در کاهش این مشکلات مؤثر باشد. وی همچنین با اشاره به برخی از آسیب‌های اجتماعی که جامعه و خصوصاً دانش‌آموزان را تهدید می‌نماید نیز گفت: این آسیب‌ها به گونه‌ای هستند که روز به روز پیچیده‌تر و بر تنوع و تعداد آنها افزوده می‌گردد و وظیفه انسانی، حرفه‌ای و شرعی یکایک مسئولان است که این آسیب‌ها را شناسایی و به موقع برای مقابله با آنها برنامه‌ریزی و اقدام نمایند. قهرمانی با اشاره به تنوع و پیچیدگی برخی از آسیب‌های اجتماعی، استفاده از شیوه‌های جدید و افزایش دانش و آگاهی در این زمینه را بسیار ضروری عنوان کرد و گفت: دیگر نمی‌توانیم با استفاده از شیوه‌های قدیمی برای مقابله با این آسیب‌ها استفاده کنیم، بلکه باید در برنامه‌های خود بازنگری داشته و استفاده از جدیدترین شیوه‌ها و دستاوردهای علمی و فرهنگی را در دستور کار خود قرار دهیم. قهرمانی بهترین راه پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سطح سلامت و بهداشت جسمی روانی و اجتماعی افراد را ارائه آموزش‌های درست به یکایک افراد جامعه دانسته و افزود: دانش‌آموزان به اموری مثل ورزش، هنر و... توجه و علاقه خاصی دارند، لذا می‌توانیم از طریق توسعه و توجه به این امور آموزه‌های دینی، فرهنگی و اهداف مورد نظرمان را به دانش‌آموزان منتقل و بهترین اثرگذاری را روی آنان داشته باشیم. در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سعید مهبودی به عنوان رئیس سابق آموزش و پرورش سپیدان، محسن حیدری معاون پشتیبانی این اداره با حفظ سمت به عنوان سرپرست آموزش و پرورش سپیدان معرفی شد.
لازم به ذکر است در این مراسم، مسیح‌ هاشمی مشاور سرپرست اداره کل و موسوی، کارشناس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل، قهرمانی را همراهی کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی