[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
متاسفانه امروز روز خوبی برای سرگرمی و بازی نیست. در حقیقت، شما ممکن است از لحاظ عاطفی وضعیت آزاردهنده‌ای احساس کنید و حس کنید انرژی‌تان کمتر از همیشه است. نوع خاصی از آگاهی درون شما وجود دارد که از شما می‌خواهد نگاهی جدی به واقعیت بیاندازید و تصمیمات مهمی در ارتباط با اهداف و برنامه‌های خود اتخاذ کنید. شاید احساس کنید وقتتان در حال تمام شدن است و هنوز تجربه‌ها و ماجراجویی‌های زیادی در انتظارتان هستند.
اردیبهشت
شما امروز با پناه بردن به احساسات خود به احساس آرامش و راحتی دست نخواهید یافت. شما ترجیح می‌دهید در شرایط موجود تمام حواستان را به کارتان بدهید. روی انجام کارها طبق روال عادی‌شان متمرکز شده و اجازه ندهید چیزی حواستان را پرت کند. برای خودتان برنامه دقیق و مشخصی در نظر گرفته و به همان بچسبید. امروز از آن روزهایی نیست که بتوانید اصول و چارچوب‌ها را درهم بشکنید.
خرداد
سعی کنید امروز با کارها و حرف‌هایتان دیگران را خفه نکنید! شما ممکن است بخواهید با وقت گذراندن با دیگران احساس آرامش کنید و فشارهای عصبی که تحمل می‌کنید را تخلیه کنید، اما برخلاف انتظارتان این کار فقط باعث به هم ریختن اعصاب و بداخلاق شدن همه، از جمله خودتان خواهد شد! دست از تلاش برای پیدا کردن عیب و ایراد در دیگران و کارهایشان بردارید.
تیر
در حال حاضر احساسات شما در حال تشدید است و تلاش برای سرپوش گذاشتن روی آنها مانند این است که بخواهید در یک قابلمه­ در حال جوشیدن را ببندید. تلاش برای نادیده گرفتن وضعیت موجود هم باعث می‌شود شما خیلی زودتر از همیشه عصبی شوید و اوضاع بدتر شود. سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید. خشم و عصبانیت شما را به جایی نخواهد رساند.
مرداد
امروز احساس وصل بودن و وابستگی به دیگران برای شما اصلاً خوشایند نخواهد بود. شما در شرایط فعلی ترجیح می‌دهید خودتان از پس کارهایتان بربیایید و علاقه‌ای به صحبت کردن درمورد احساساتتان با دیگران ندارید. اگر احساس ناراحتی یا افسردگی می‌کنید بهترین کار این است که به تنهایی این مرحله را پشت سر گذاشته و به این احساسات خود غلبه کنید.
شهریور
شاید امروز در شرایطی قرار گرفته باشید که باعث می‌شود احساس محدودیت کنید، اما در واقع این به نفع خود شماست. شما دارید کارهایتان را با شور و انرژی زیادی به انجام می‌رسانید، اما اگر می‌خواهید نتایجی که دریافت می‌کنید حتی بهتر از سطح انتظارتان باشند، باید سعی کنید نظم و ترتیب فوق‌العاده‌ای در کارتان داشته باشید. اهدافتان از شما خیلی دور نیستند.
مهر
آرامشی که امروز می‌توانید از طریق پناه بردن به کار و سرگرم شدن با آن به دست بیاورید، از هیچ راه دیگری برایتان میسر نخواهد شد. شاید به نظرتان مسخره بیاید، اما امروز هیچ چیز به اندازه انجام و خط زدن کارها از لیست کارهای روزمره‌ برای شما لذت‌بخش نخواهد بود. سعی کنید دیگران و کارهایشان را بیش از اندازه مورد انتقاد قرار ندهید، مخصوصاً اگر خودشان از شما نظر نخواسته باشند!
آبان
امروز بحث‌های فلسفی آشکاری خواهید داشت. شاید اصلاً با خودتان بحث کنید و نه با دیگران. خیلی سخت است که بگویید از کدام سوال حمایت می‌کنید. نظر مخالف و موافق نمی‌توانید داشته باشید. اکنون فکر می‌کنید تمام مسائل از نظر شما منطقی‌اند. شما باید تصمیم خود را بگیرید و آن را دنبال کنید. دودلی را کنار بگذارید و انتخاب کنید.
آذر
کارهای زیادی روبروی شما هست که باید انجامشان بدهید. با وجود سیارات ونوس، مریخ و تیر در طالع شما ایجاد تغییرات مثبت بدون خراب شدن دنیای شما بسیار کار سختی است. اما تیر باهوش به سمت مشتری رفته و می‌تواند الهام‌بخش این باشد که نور درخشانی متوجه شماست. فقط یادتان باشد شما مجبور نیستید هر چیزی را بهتر از واقعیت نشان دهید.
دی
امروز از روزهایی نیست که بتوانید آن را با بی‌خیالی بگذرانید. شما در حال حاضر در مقطع زمانی مهمی قرار گرفته‌اید و باید خودتان را برای آینده آماده کنید. تا زمانی که از محکم بودن زمین زیر پایتان مطمئن نشده‌اید حتی یک قدم دیگر هم برندارید. یکی از بهترین کارهایی که امروز می‌توانید انجام دهید این است که لیستی از اهدافتان را روی کاغذ بیاورید تا با نوشتن آنها زمینه را برای واقعیت پیدا کردن این اهداف فراهم کنید.
بهمن
امروز به نظر می‌رسد دیگران همه با هم دست به یکی کرده‌اند تا شما را با رگبار انتقادهایشان له کنند! به جای اینکه در برابر آنها جبهه بگیرید، به حرف‌هایشان گوش کنید و ببینید چه چیزهای سازنده‌ای برای گفتن دارند. اینکه مغرور نشوید و خودتان را بی‌عیب و نقص ندانید از اهمیت بسیاری برخوردار است. دیگران را با خودتان مقایسه نکنید و فکر نکنید همه باید عملکردی در سطح شما داشته باشند.
اسفند
امروز گاردتان را محکم بگیرید و تا می‌توانید مواظب خودتان باشید، چون به این رسیدگی و توجه حتماً نیاز پیدا خواهید کرد. اطرافیانتان حتی اگر منظور بدی نداشته باشند هم با حرف‌ها و نظرهایشان باعث ناراحتی و دل‌شکستگی شما خواهند شد. قرار نیست با کسی بجنگید یا بحث کنید؛ بهترین دفاعی که در این شرایط می‌توانید از خودتان بکنید این است که بخش سازنده این انتقادها را در نظر گرفته و بقیه آن را به دست باد بسپارید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی