[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در لارستان، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی لارستان از توقیف یک‌دستگاه اتوبوس و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50‌میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.
 سرهنگ حسین دیندارلو در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای مبارزه شبانه‌روزی با کالای قاچاق و در‌پی اطلاع واصله مبنی بر عبور یک دستگاه اتوبوس حامل کالای قاچاق در محور مواصلاتی، بلافاصله مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی به محل اعزام شدند‌.
وی افزود: مأموران پس از متوقف کردن خودرو، در بازرسی از آن تعداد یک‌هزار و 401‌ثوپ پوشاک، 4‌دستگاه اسکوتر شارژی و 76‌عدد انواع اسباب بازی قاچاق و فاقد هرگونه مدارک قانونی کشف کردند.
این مقام انتظامی ارزش محموله کشف شده را یک میلیارد و 50میلیون ریال دانست و تصریح کرد: در این خصوص یک نفر قاچاقچی کالا دستگیر و به همراه کالای مکشوفه برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی قرار گرفت.
سرهنگ دیندارلو در پایان، ضمن تأکید بر همکاری و تعامل شهروندان با پلیس از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی