[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

حسن روشن : مدیران استقلال نظر سرمربی را نمی‌خواهند!، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت فوتبال استقلال گفت: کسانی مثل توفیقی و افتخاری که برای استقلال بازیکن می‌خرند کاری به شفر ندارند و برمبنای اصول خود بازیکن جذب می‌کنند.
حسن روشن در‌خصوص وضعیت جذب بازیکنان در باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال وضعیت خوبی ندارد؛ با توجه به این شرایط بهتر است امید ابراهیمی ‌و امثال آنها به تیم‌های دیگر از جمله تیم‌های قطری بروند تا آینده خود را تأمین کنند.
وی ادامه داد: کسانی مثل توفیقی و افتخاری که برای استقلال بازیکن می‌خرند کاری به شفر ندارند و برمبنای اصول خود بازیکن جذب می‌کنند. در بیشتر باشگاه‌های بزرگ دنیا بازیکن‌سازی صورت می‌گیرد، اما استقلال فقط بازیکن آماده را جذب می‌کند و هیچ فعالیتی در بازیکن‌سازی ندارد. استقلال و پرسپولیس از بچه پولدار‌ها پول می‌گیرند و بنابراین وضع خودشان خراب می‌شود. پیشکسوت فوتبال استقلال درخصوص وضعیت نظر شفر در جذب بازیکنان تصریح کرد: ببینید شفر به وسیله دلال‌ها آمده و دلال‌ها هم الآن مستقیماً می‌گویند چه بازیکنانی را بگیرید و چه بازیکنانی را نگیرید. یعنی وضعیت استقلال صد‌در‌صد این‌طور است. همان دلال‌هایی که شفر را آوردند همان‌ها هم قراردادها را می‌بندند. دلال‌ها قبلاً قراردادشان را با شفر بسته‌اند و گفتند که ما می‌گوییم استقلال چه‌طور می‌شود. اینهایی که این‌طور قرارداد می‌بندند اصلاً بویی از فوتبال نبرده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی