[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

اولین دوره مقدماتی وزنه‌برداری بانوان کشور در شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت وزنه‌برداری استان از برگزاری اولین دوره مقدماتی وزنه‌برداری بانوان کشور به میزبانی هیئت وزنه‌برداری استان فارس در شیراز خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، علی رهایی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر افزود: این دوره با حضور نایب‌رئیس و مدرس فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران به میزبانی هیئت وزنه‌برداری استان فارس در شیراز برگزار خواهد شد.
وی گفت: داشتن حداقل ١٥سال سن، ارائه کپی و اصل بیمه ورزشی، کپی صفحه اول شناسنامه، کپی کارت ملی و ارائه فیش واریزی به مبلغ ١٠٠هزار تومان ورودی به حساب ٠١١١٣٩٠٣٩٣٠٠٢ بانک ملی به نام هیئت وزنه‌برداری استان فارس، از جمله شرایط شرکت در این دوره است.
رهایی گفت: برای حضور و شرکت بانوان در دوره‌های مربیگری و داوری وزنه‌برداری، داشتن گواهی حضور در دوره مقدماتی بانوان الزامی است.
رئیس هیئت وزنه‌برداری استان بیان کرد: برای شرکت کنندگان میهمان خوابگاه و محل اسکان مهیاست که هزینه اسکان و غذا برعهده شرکت‌کنندگان است.
وی یادآور شد: این دوره به مدت دو روز و در روزهای 21 و 22تیرماه جاری در سالن وزنه‌برداری محموعه ورزشی شهید دستغیب برگزار خواهد شد.
رهایی در پایان گفت: داوطلبان شرکت در این دوره در صورت داشتن سوال یا ابهام می‌توانند با شماره همراه ٠٩١٧٧١١٧٢٧٨ خانم ندایی نایب‌رئیس بانوان هیئت استان فارس تماس بگیرند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی