[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

قانون مداری، سرلوحه کار مجریان انتخابات در فارس خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: قانون‌مداری و بی‌طرفی در انتخابات سرلوحه کار مجریان انتخابات در این استان خواهد بود.
سید احمد احمدی زاده، سه شنبه در گفت‌و‌گو با ایرنا، با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان در دوم اسفند۹۸ افزود: به‌منظور برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و همچنین اشراف و تسلط هرچه بیشتر فرمانداران بر مراحل انتخابات، دوره‌های آموزشی با حضور فرمانداران استان در شیراز برگزار خواهیم کرد.
او ادامه داد: تسلط هرچه فرمانداران و مجریان انتخابات به قوانین کمک خواهد کرد که انتخابات در فضایی سالم برگزار شود و صیانت از رأی مردم به بهترین شکل ممکن انجام شود.
وی با اشاره به رصد فعالیت‌های کاندیداهای احتمالی نمایندگی مجلس در استان فارس ادامه داد: چنانچه هرگونه تخلفی از جمله تبلیغات زودهنگام به اشکال مختلف از جمله فضاهای مجازی مشاهده شود موارد جمع‌آوری می‌شود و در اختیار هیئت‌های نظارت و اجرایی قرار خواهد گرفت.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس درباره تشکیل جلسه‌های ستاد انتخابات استان گفت: تاکنون ۲‌جلسه در استان برگزار شده که در این جلسات مقرر شد مشکلاتی که در انتخابات گذشته با آنها مواجه بوده‌ایم با همکاری فرمانداران و توسط یک کمیته احصا شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی