[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

عمران برمدار عدالت اجتماعی ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر شیراز با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده از سوی شهرداری عنوان کرد: این پروژه‌ها با دیدگاه ایجاد توازن منطقه‌ای و عدالت اجتماعی و با تأکید بر مناطق کمتر توسعه یافته هدف‌گذاری شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی‌ در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران ادامه داد: این پروژه‌های با شعار اصلی شورای پنجم شهر شیراز که توسعه فرهنگی و تأکید بر شهر انسان محور است همخوانی داشته و بر پیشرفت کالبدی و ترافیکی شهر نیز اثر گذار خواهد بود.
استاندار فارس با اشاره به بازدید خود از پردیس سینمایی بوستان جوان در منطقه کوزه‌گری، عنوان کرد: این مجموعه که شامل سالن‌های سینما و آمفی تئاتر روباز است با اعتباری بالغ بر ۲۵‌میلیارد تومان در دست اجرا است.
وی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی شهرداری شیراز این پروژه ۱۸‌ماه اینده به بهره‌برداری خواهد رسید تأکید کرد: پروژه پردیس سینمایی در منطقه کوزه‌گری نیز در راستای اصلاح توزیع نامتناسب خدمات و ایجاد توازن در آن است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه تلفات جاده‌ای و حوادث رانندگی در کمربندی جنوب یکی از معضلات شهر شیراز است، اقدامات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از جمله افزایش کنترل و نظارت با نصب دوربین‌های هوشمند و ایجاد گارد ریل و جداکننده و احداث تقاطع‌های غیر هم سطح در راستای رفع مشکلات در این منطقه در دستور کار قرار گرفته است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه پروژه‌های شهرداری شیراز با مبالغ عظیم و توان بالای پیمان‌کار و استفاده از توان تخصصی‌ سازمان عمران شهرداری شیراز در دست اجرا است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تعهدات راه و شهرسازی برای احداث سه تقاطع غیرهم‌سطح در کمربندی شیراز، از انجام طراحی‌ها و اقدامات اولیه برای اجرای این پروژها خبر داد.
براساس این گزارش استاندار فارس با همراهی شهردار شیراز و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری، از پروژه‌های پردیس سینمایی و سالن آمفی تئاتر روباز بوستان جوان در میدان کوزه‌گری، تقاطع غیرهمسطح باهنر- کمربندی، فرهنگسرای فرزانگان در منطقه ٩ شهرداری شیراز، پروژه تقاطع غیرهمسطح مهدیه‌- امیرکبیر، تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی و مجتمع آموزشی شهروند بازدید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی