[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

رئیس هیئت دوومیدانی فارس: دو نیمه‌ماراتن در شیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت دوومیدانی فارس گفت: به مناسبت هفته شیراز، دو نیمه ماراتن تیرماه در شیراز برگزار می‌گردد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، سیروس زارع با بیان اینکه دو نیمه‌ماراتن در شیراز برگزار می‌گردد، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی ‌گفت: این رویداد کشوری در روز جمعه 14تیرماه سال جاری به میزبانی هیئت دوومیدانی استان در کلان شهر شیراز برگزار می‌گردد.
رئیس هیئت دوومیدانی فارس تصریح کرد: این مسابقه به مناسبت هفته شیراز بوده است که باتوجه به نبود شرایط لازم، با تأخیر برگزار می‌گردد و بیش از یک‌صد ورزشکار در این رویداد حضور خواهند داشت.
زارع با بیان اینکه این رویداد در سطح خوبی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: با همکاری نیروی انتظامی‌، پلیس راهور، شهرداری شیراز، اوراژانس و اداره کل ورزش و جوانان فارس، این رقابت به مسافت 21 کلیومتر در نظر گرفته شده است و از میدان احسان آغاز و در ادامه مسیر دوندگان پل معالی آباد، بلوار چمران، زیرگذر دانشجو، خیابان ارم، میدان آزادی، خیابان ابریشمی‌، خیابان جمهوری، دروازه قرآن و چهارراه حافظیه را طی می‌کنند که در نهایت، پایان مسابقه در مقابل آرامگاه حافظیه است.
وی همچنین در انتها خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله در سال آینده یک رقابت دو نیمه‌ماراتن بین المللی را به میزبانی شیراز برگزار می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی