[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

بازیکنان ایران بی‌خود و بی‌جهت استرس داشتند!، روزنامه شیراز نوین

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال گفت: تیم ایران تیمی‌ سرشار از بازیکنان جوان و پرانرژی بودند و این بازیکنان بی‌خود و بی‌جهت استرس داشتند. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، سیدمحمد ناظم‌الشریعه که به عنوان میهمان ویژه جهت تماشای بازی فوتسال ایران و افغانستان در مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال ‌آسیا که در تبریز در حال برگزاری است دعوت شده بود، در مورد این بازی گفت: در همین ابتدا باید به کادر فنی و بازیکنان جوان تیم ملی زیر ۲۰سال برای صعود به مرحله یک چهارم تبریک ‌بگویم و تبریک دوم من به مردم آذربایجان شرقی به خصوص شهر تبریز برای میزبانی خوبشان در این مسابقات است.
وی در ادامه گفت: ما باید قبول داشته باشیم که تیم ایران باید بهتر از اینها باشند. اکثر بازیکنان تیم ملی افغانستان در ایران زندگی می‌کنند و در تیم‌های مختلفی هم حضور دارند. آنها به تمام نقاط ضعف و قوت فوتسال ایران کاملاً آشنایی دارند. در بازی روز گذشته تیم افغانستان  به صورت انفرادی شرایط خوبی داشت؛ اما به صورت تیمی ‌شرایط خاص تاکتیکی و برنامه‌ای برای بازی با ایران نداشت. البته این موضوعات دلایلی دارد که همه می‌دانند این تیم شرایط تاکتیکی خوبی در کشورشان ندارد.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تیم ایران تیمی‌ سرشار از بازیکنان جوان و پرانرژی و کادر فنی خوبی را داراست. همه می‌دانند که فوتسال و لیگ‌های ایران در جهان جایگاه مناسبی دارند. نکته‌ای که روز گذشته ما از آن غافل بودیم و باعث شد که اختلاف ما در بازی با افغانستان کم باشد. استرس بازیکنان ناشی از این بازی بود، تیم ایران بی‌خود و بی‌جهت استرس داشت.
ناظم‌الشریعه گفت: بازیکنان تیم ملی نباید در شرایطی که خودمان میزبانیم و از طرفی قدرت برتر فوتسال آسیا نیز هستیم اینقدر استرس داشته باشند. شما ببینید ۲۶ دقیقه  از بازی تیم افغانستان ۵ خطا داشت؛ اما ما در این مدت  فقط توانستیم یک پنالتی به دست بیاوریم. این موضوع نشان داد که بازیکنان ما خیلی استرس دارند.
وی در پایان گفت:  همه می‌دانیم که این تیم زیر ۲۰ سال است و بازیکنان جوانی دارد و آنها احتیاج به زمان بیشتری دارند که به شرایط مساعد و ایدئال خود برسند. من مطمئنم رفته‌رفته بازی‌های این تیم بهتر می‌شود و خود را برای رقابت‌های بالاتر که سخت‌تر است آماده می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی