[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۶
  • دوره جدید

نامه مهم فدراسیون فوتبال به استاندارها: ورزشگاه‌های لیگ برتر تجهیز نشوند لیگ تعطیل می‌شود!، روزنامه شیراز نوین

 فدراسیون فوتبال به صورت جدی به دنبال اصلاح وضعیت ورزشگاه‌ها و سبک بلیت‌فروشی‌ها است. رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به استاندارهای استان‌های تیم‌هایی که در لیگ برتر حضور دارند، تأکیدی جدی به تجهیز ورزشگاه‌ها کرده است. به گزارش تسنیم، به دنبال جلسه مهدی تاج با هیئت رئیسه سازمان لیگ و تصمیمات مهمی ‌که در این جلسه در خصوص تجهیز ورزشگاه‌ها و بلیت‌فروشی الکترونیک گرفته شد، رئیس فدراسیون فوتبال اقدام جدیدی را در این زمینه انجام می‌دهد. 
مهدی تاج در حال ارسال نامه‌ای به استاندارهای استان‌هایی است که در لیگ برتر تیم دارند. محتوای نامه رئیس فدراسیون فوتبال به استاندارها مربوط به آماده کردن شرایط ورزشگاه‌ها برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فصل آینده است. تاج در این نامه تأکید داشته که در صورت فراهم نشدن شرایط ورزشگاه‌ها، تیم‌های استان‌هایی که شرایط را فراهم نکرده‌اند حق شرکت در لیگ برتر را نخواهند داشت و حتی امکان تعطیلی لیگ فصل آینده با شرایط کنونی وجود دارد.
این در حالی است که نامه‌ای مشابه نیز از سوی مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان قرار است به استاندارهای مربوط ارسال شود تا مسئولان استان‌ها مسئله تجهیز ورزشگاه‌ها به موارد مورد نیز و استاندارد را جدی بگیرند. 
در صورتی که شرایط لازم از جمله بلیت‌فروشی الکترونیکی، شماره‌گذاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌های مداربسته فراهم نشود، آن تیم نمی‌تواند در لیگ برتر شرکت کند. در حال حاضر مشخص شده سه تیم نساجی مازندران، پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان نمی‌توانند با شرایط کنونی در لیگ نوزدهم میزبان مسابقات باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی