[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

زمان کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین زورخانه کشور اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای فارس، زمان کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین زورخانه کشور را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حسین غرقی با بیان اینکه این مراسم روز پنجشنبه 30 خرداد و از ساعت ۱۸ در استادیوم پارس شیراز با حضور مسئولان استانی، ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای انجام خواهد شد، افزود: این زورخانه بین‌المللی بزرگ‌ترین و مجهزترین زورخانه کشور خواهد بود.
وی مساحت این زورخانه را پنج هزار و ۷۰۰ متر مربع اعلام کرد و افزود: در گود اصلی زورخانه حضور ۸۶۰ تماشاچی گود پارا زورخانه ۲۴۰ تماشاچی، گود نوجوان ۲۸۰تماشاچی و سالن کشتی هزار تماشاچی پیش‌بینی شده است.
رئیس هیئت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای فارس فضای اداری این مکان ورزشی را اتاق مدیریت، دبیرخانه، سالن کنفرانس ۴۰ نفره، تالار افتخارات، سالن مربیان، کلاس‌های آموزشی، اتاق کمک‌های اولیه، اتاق تست دوپینگ و... عنوان کرد و افزود: با توجه به توسعه ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای و بین‌المللی شدن این ورزش در سطح دنیا با احداث زورخانه بین‌المللی پارس، شیراز نیز به جمع شهرهای پتانسیل‌دار جهت میزبانی مسابقات بین المللی در این رشته افزوده خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی