[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

شهرداری منطقه ده به ۱۹محدوده تقسیم شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه‌10 شیراز با اشاره به اجرای طرح زون‌بندی مطابق طرح تفصیلی در این منطقه گفت: این طرح به 19زون یا محدوده تقسیم‌بندی شده که از ابتدای منطقه (زیرگذر میلاد‌) آغاز و تا انتهای منطقه (دو راهی قلات) ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10؛ احمدزاده اظهار داشت: شهرداری منطقه‌10 همچنین در راستای رفع مشکلات منطقه و شهروندان در حوزه‌های مختلف اجرایی‌، گام نوینی در مدیریت شهری برداشته است. وی بیان کرد‌: در جهت ساماندهی و بهسازی در سطح منطقه و رفع مشکلات موجود نیز، کمیته‌های مختلفی شامل کمیته‌های اجرایی و بازدید متشکل از تمام واحدهای اجرایی شهرداری منطقه تشکیل شده و هرکدام در بخش‌هایی به ارائه خدمت به شهروندان می‌پردازند‌. 
شهردار منطقه 10 تصریح کرد‌: در این برنامه مدیریت شهری در روزهای مشخصی از هفته کمیته بازدید متشکل از واحدهای مختلف اجرایی (امور شهر- فضای سبز- تخلفات ساختمانی- پسماند- زیباسازی و 137) از محدوده‌های مورد نظر به ترتیب اولویت بازدید کرده و موارد و مشکلات را ثبت و مستندسازی می‌کنند.
احمدزاده گفت‌: پس از انجام این اقدامات در بازه زمانی مشخص بسته به نوع موارد ثبت شده‌، واحدهای مختلف موظف به رفع آنها هستند که این مهم نیز تا‌کنون بخوبی اجرایی شده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی