[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی درشیراز برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی با شعار «سلامت همگام عدالت و عدالت همگام سلامت» و زنجیره انسانی با شعار «یاری‌گر هم باشیم» به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در شیراز برگزار خواهد شد. 
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، محمدرضا ابراهیمی ‌با بیان این مطلب اظهار داشت: ترویج فرهنگ ورزش به‌ویژه در نوجوانان و جوانان باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی از اعتیاد به مواد مخدر و داروهای روانگردان می‌شود. وی به پیامدهای ناگوار سوء‌مصرف مواد مخدر اشاره نمود و افزود: مصرف مواد مخدر در بین خانواده‌ها به‌ویژه جوانان بازتاب و بازخوردهای بسیار منفی خواهد داشت. 
رئیس کمیته برگزاری مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر در استان فارس با تأکید بر شعار یاری‌گر هم باشیم، خواستار بسیج همگانی در برابر پدیده شوم مواد مخدر شد و بیان داشت: مردم باید مسئولین را در جهت عاری نمودن جامعه از آسیب‌های اجتماعی ناشی از مُعضل مواد مخدر یاری رسانند. ابراهیمی ‌گفت: برای اینکه این بلای اجتماعی را از سطح جامعه بزداییم باید وارد یک جهاد اجتماعی شویم و با تمام توان در برابر آن ایستادگی کنیم. 
گفتنی است به مناسبت فرا رسیدن سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی و زنجیره انسانی روز جمعه 31‌خرداد ماه از ساعت 07:30‌صبح در بلوار شهید چمران، حد فاصل بیمارستان شهید چمران تا بیمارستان مرکزی شیراز با حضور آحاد جامعه برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی