[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در فارس فراهم است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس گفت: در صورت موافقت با برگزاری انتخابات الکترونیک، زیرساخت‌ها و امکانات در این استان برای برگزاری انتخابات الکترونیکی فراهم است.
مهرداد سهرابی، چهارشنبه در گفت‌و‌گو با ایرنا افزود: در پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که اردیبهشت ماه سال‌۹۶ برگزار شد، انتخابات را در ۱۰‌شهر استان به شکل تمام الکترونیک برگزار کردیم.
وی ادامه داد: در حقیقت استان فارس نخستین استانی بود که تمام مراحل انتخابات از جمله رأی‌گیری را در آن ۱۰شهر به شکل کاملاً الکترونیک برگزار کرد.
او اظهار داشت: البته این کار سختی‌ها و مشکلات خاص خود را نیز داشت اما برگزاری انتخابات الکترونیکی سبب شد که نتایج و آرا در آن ۱۰‌شهر به‌سرعت جمع آوری و اعلام شود.
سهرابی اضافه کرد: قطعاً در این مقطع با توجه به تجربه‌ای که از آن انتخابات به‌دست آورده‌ایم و همچنین فراهم بودن بیشتر زیرساخت‌ها و امکانات، می‌توانیم در سطح وسیع‌تر و گسترده‌تری و در اکثر شعب استان فارس انتخابات را به شکل الکترونیکی برگزار کنیم.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری دوم اسفند‌۹۸ در کشور برگزار خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی