[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

مدیر کل امور عشایری فارس: تأمین آب پایدار از اولویت‌های راهبردی امور عشایر است، روزنامه شیراز نوین

حفر دالین شهرستان سپیدان گفت: تأمین آب پایدار یکی از اولویت‌های راهبردی امور عشایر است. مهندس بهرامی ‌و هیئت همراه که به‌منظور بازدید از مناطق عشایری شهرستان سپیدان به این شهرستان سفر کرده بود، در بدو ورود به شهرستان از چاه در حال حفر دالین بازدید کرد. 
وی سپس عازم مناطق عشایرى دیماخر شد و در جلسه شورای عشایری شهرستان که در این منطقه عشایری برگزار شده بود شرکت کرد. مهندس بهرامی‌در این جلسه که جمع کثیری از عشایر منطقه نیز حضور داشتند، ضمن شنیدن سخنان و درخواست‌های عشایر بر رفع مشکلات آنان تاکید کرد. مدیر کل امور عشایر فارس گفت: با تمام توان در جهت پیگیری مطالبات حقه جامعه عشایری تلاش خواهیم کرد. وی همچنین تنوع بخشی به اشتغال عشایر و افزایش سطح معیشت و شاخص‌های توسعه ای جامعه عشایر را موضوعاتی دانست که در تمامی‌ برنامه‌ریزی‌ها مورد دقت قرار می‌گیرد. مهندس بهرامی ‌در زمینه بهداشت نیز گفت: خوشبختانه در سال جاری 18خانه بهداشت سیار عشایری در استان راه‌اندازی شده که امیدواریم تا پایان سال 30 کانکس دیگر نیز اضافه شود.
فرماندار شهرستان نیز جامعه عشایر را یک جامعه مولد و پرتلاش بر شمرد که همواره در برهه‌های حساس تاریخ پا به پای نظام اسلامی جلو آمدند و تقدیم شهدای والامقامی ‌از این جامعه خود گواه این ادعاست. جوادی جهرمی‌ عشایر را قشری تولید‌کننده و قانع دانست که خدمت به آنها اجر و پاداش اخروی زیادی دارد. وی همچنین گفت: با تمام توان در جهت رفع مسائل و مشکلات جامعه عشایری تلاش خواهیم کرد و همه مسئولان شهرستانی آمادگی کامل را در این مورد دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی