[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۹
  • دوره جدید

بازدید مشاور وزیر ورزش و جوانان از طرح‌های نیمه‌تمام لار، روزنامه شیراز نوین

مشاور وزیر ورزش و جوانان و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی کشور، صبح روز بیست و هشتم خردادماه 98 از پروژه‌های نیمه تمام لار بازدید کرد.
رئیس ورزش و جوانان لارستان در این خصوص به خبرنگار واحد روابط عمومی ‌این اداره گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته دکتر جعفرپور با وزیر ورزش و جوانان، خسرو ارتقایی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی کشور با حضور در لار، از طرح‌های نیمه‌تمام این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این پروژه‌ها قرار گرفت.
محمدحسن طیبی اظهار داشت: مشاور وزیر از استخر شهر قدیم لار، زمین فوتبال مجموعه ورزشی شهید دانشیار، آکادمی ‌بین‌المللی تنیس روی میز لار و همچنین مجتمع علمی‌فرهنگی ورزشی سه هزار نفری منیری بازدید کرد و قرار شد این طرح‌ها با همکاری نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان فارس تکمیل شود.
وی ادامه داد: در این بازدید، روزبه زورقی معاون مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح‌ها و اماکن ورزشی کشور و خداکرم کریمی ‌معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، خسرو ارتقایی را همراهی کردند.    

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی