[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان: پیشرفت ورزش سپیدان چشمگیر است، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان گفت: بزرگ‌ترین پروژه و مجموعه حوزه جوانان تحت عنوان کمپ رهبران جوان در این شهرستان در حال ساخت و اجراست.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، فرامرز عمادی در تشریح برنامه‌های اداره ورزش و جوانان سپیدان با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید کارهای بزرگی در ورزش استان انجام گردیده، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی‌ گفت: به لحاظ توسعه سرانه ورزشی و همچنین ورزشکاران مدال‌آور، این شهرستان رشد چشمگیری داشته است.
وی اشاره‌ای به پروژه‌های در حال احداث ورزشی شهرستان سپیدان داشت و تصریح کرد: سه زمین چمن مصنوعی کوچک در روستای قلعه نو، شیخ عبود و رودبال آماده بهره‌برداری هستند که در هفته دولت افتتاح می‌شوند. همچنین پنج زمین چمن مصنوعی دیگر در روستاهای ریگون، همای‌جان، تل بیضا شهیدآباد و کهکران در حال احداث بوده که امیدوارم تا پایان سال جاری در اختیار مردم عزیز این مناطق قرار بگیرد. یک سالن ورزشی چندمنظوره هم در روستای کمهر در حال احداث است که با توجه به روند روبه رشد فیزیکی که دارد، اوایل سال آینده افتتاح می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان سپیدان درباره پروژه‌های در حال اجرا هم توضیح داد و گفت: سالن‌های چندمنظوره ورزشی روستای برشنه، بانش و کوشک هزار و همچنین پیست دوومیدانی استادیوم انقلاب و زمین چمن مصنوعی هرابال بخش بیضا از جمله پروژه‌های ورزشی است که در حال اجرا بوده و به زودی در دست احداث قرار می‌گیرند.
عمادی در ادامه صحبت‌هایش مبنی بر افزایش زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان سپیدان و بخش‌های تابعه توضیح داد و گفت: با همت و عنایات ویژه مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی‌، احداث سالن تخصصی رزمی سپیدان در شهر اردکان در دستور کار قرار گرفت که ان‌شاءالله با تکمیل این مکان ورزشی، جوانان علاقه‌مند به رشته‌های رزمی ‌بتوانند استفاده مطلوبی از آن داشته باشند.
فرامرز عمادی از هیئت‌های فعال و رشته‌های مدال‌آور این شهرستان سخن گفت و خاطرنشان کرد: ورزش‌های اسکی، کشتی، کاراته، شنا، نجات غریق، دوچرخه‌سواری، دوومیدانی، سوارکاری، پینگ پنگ، ژیمناستیک، راگبی، ووشو، پرورش اندام، ورزش‌های همگانی، ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی از رشته‌های مدال‌آور و فعال در این شهرستان هستند که ورزشکاران و قهرمانان آنها در میادین کشوری و بین‌المللی افتخارات زیادی کسب کرده‌اند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان درباره میزبانی این شهرستان در رقابت‌های مختلف گفت: مسابقات کشوری و استانی فوتبال، کبدی، والیبال، اسکی، کشتی، زورخانه‌ای، ووشو و شنا از جمله رقابت‌هایی است که در سال جاری در شهرستان سپیدان برگزار می‌گردد.
وی در حوزه استعدادیابی نیز توضیح داد و گفت: استفاده از توانمندی افراد متخصص و با تحصیلات عالی و همچنین ارتباط مؤثر با آموزش و پرورش درجهت رشد و ارتقای ورزش این شهرستان بسیار مؤثر بوده است و در بخش احداث خانه‌های ورزش روستایی در سال 98 بیش از 20روستا با امکانات ورزشی تجهیز می‌شوند.
عمادی همچنین از حوزه جوانان سخن به میان آورد و در توضیحاتی به خبرنگار روابط عمومی ‌گفت: در بعد زیرساخت‌ها در این بخش در حال اجرای بزرگ‌ترین مجموعه جوانان تحت عنوان کمپ رهبران جوان در این شهرستان هستیم که به لطف خدای متعال با بهره‌برداری از این پروژه بزرگ، بخش عظیمی ‌از مشکلات جوانان مرتفع خواهد شد. وی افزود: اینجانب با رویکرد پیشرفت و ترویج فرهنگ ورزش و استفاده از توانمندی‌های جوانان شهرستان سپیدان، اقدام به جوان‌گرایی و استفاده از مربیان نخبه این شهرستان نموده‌ام و با تشکیل شورای ورزش بانوان به کمک همکاران و سایر دستگاه‌های اجرایی سپیدان، قطار برنامه‌ها را در ریل قرار خواهیم داد. در حوزه جوانان هم با انتخاب مشاوران جوان، برنامه‌های فرهنگی را پیگیری می‌کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی