[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

در هفته دولت دو فرهنگسرای حکمت و فرزانگان افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور در بازدید از فرهنگسرای حکمت در شهرک گلستان با بیان اینکه در غرب شیراز با کمبود فضاهای فرهنگی و ورزشی روبرو هستیم، گفت: در راستای بهبود سرانه ورزشی و فرهنگی شهرک‌های غرب شیراز، در هفته دولت فرهنگسرای حکمت با مساحتی بالغ بر سه هزار و ۵۰۰متر مربع را با کاربری فرهنگی، ورزشی و تجاری افتتاح می‌کنیم.
وی با تأکید بر اینکه در غرب شیراز در زمینه فضای ورزشی کمبود داریم، اضافه کرد: از شهرداری منطقه ۱۰ می‌خواهم که زمین‌های با کاربری ورزشی را شناسایی کند تا با همکاری و هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان آن را به فضاهای ورزشی تبدیل کنیم.
مهندس اسکندرپور جنوب شیراز را نیز نیازمند افزایش سرانه فرهنگی دانست و افزود: در راستای بهبود سرانه فرهنگی منطقه میانرود و بلوار طلاییه، فرهنگسرای فرزانگان را با مساحتی بالغ بر چهار هزار و ۲۰۰متر مربع شامل سالن سینما، گالری هنری، سالن ورزشی و فضای فرهنگی در هفته افتتاح می‌کنیم.
شهردار شیراز در بازدید از روند پروژه بدنه سازی زیرگذر گلستان گفت: اجرای بدنه سازی زیرگذر گلستان باید با هماهنگی پلیس راهور، بستن زیرگذر و در ساعات مقرر انجام شود که با هماهنگی‌های بیشتر و برنامه‌ریزی انجام شده، درصدد هستیم عملیات اجرایی آن را سرعت بخشیم.
مهندس اسکندرپور اضافه کرد: در پروژه زیرگذر گلستان باید ۱۲کیلومتر جدول گذاری و دو هزار و ۲۰۰ متر به مساحت ۲۸هزار متر مربع بدنه سازی انجام ‌شود.
وی ضمن بازدید از پروژه چپگرد صدرا بر لزوم سرعت بخشی در تکمیل آن تأیید کرد و گفت: پیمانکار این پروژه به علت کندی در روند اجرای پروژه کنار گذاشته شد و این پروژه برای تکمیل به سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز واگذار شد.
شهردار شیراز با بیان اینکه هم اکنون ستون‌های پروژه چپگرد صدرا اجرا و تأسیسات شهری آن نیز جابجا شده است، اضافه کرد: با اقدامات انجام شده، اجرای این پروژه سرعت بیشتری خواهد گرفت.
مهندس اسکندرپور در بازدید از برخی پروژه‌های غرب شیراز عنوان کرد: از شهروندان ساکن شهرک گلستان و ساکنان شهر صدرا به علت محدودیت‌هایی که اجرای این پروژه برای آنها ایجاد کرده است عذرخواهی می‌کنم و اعلام می‌کنم شهرداری با تمام توان این پروژه را هرچه سریع‌تر تکمیل می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی