[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

انتقاد، دردی از فوتبال فارس درمان نمی‌کند، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز گفت: شرایط به گونه ای است که باید دست از انتقاد برداریم و به دنبال هم‌افزایی باشیم. انتقاد دردی از فوتبال فارس درمان نمی‌کند.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، عبدالرسول فلاح که در نشست مشترک با مدیرکل ورزش و جوانان فارس، رئیس هیئت فوتبال استان و رئیس هیئت فوتبال شیراز سخن می‌گفت، با بیان اینکه ما نیز در برخی مواقع و به دلیل برخی نامهربانی‌ها و بدقولی‌ها منتقد مدیران شهری و استانی بوده ایم، افزود: امروز دیگر انتقاد کردن دردی را از فوتبال فارس دوا نمی‌کند، بلکه باید با نزدیک کردن ایده‌ها و ایجاد انگیزه  مطالبه در شهر و استان به دنبال صعود به لیگ برتر بود.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به لیگ برتر باید حس خواستن و فعل توانستن در تمام علاقه‌مندان به فوتبال حتی مردم کوچه و بازار به وجود آید، گفت: چه ایرادی دارد که شهرداری شیراز با طراحی‌های انگیزشی و نصب بیلبوردهایی با این مضامین از همین الان این حس را در شهر تقویت کند.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز در این نشست که با هدف بررسی شرایط کنونی این باشگاه برگزار شده بود، به حفظ 60 درصدی اسکلت این تیم در فصل جدید رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور اشاره کرد و افزود: ترمیم نقاط ضعف تیم و جذب بازیکنان جدید با نظر داوود مهابادی، سرمربی این فصل باشگاه انجام می‌شود. 
فلاح تعامل خوب سرمربی با مجموعه مدیریتی باشگاه و برنامه‌محور بودن باشگاه فجرشهید سپاسی را از جمله نقاط قوت این باشگاه دانست و گفت: ما هیچ گاه خودمان را با دیگر تیم‌ها و دیگر استان‌های کشور مقایسه نمی‌کنیم. 
وی ادامه داد: واقعیت ماجرا این است که ما در یک استان غیرصنعتی با شرایط خاص خودش زندگی می‌کنیم، اما این محدودیت‌ها باعث نمی‌شود دست از تلاش و کوشش برداریم. 
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فجرشهید سپاسی شیراز با بیان اینکه برای دیگر تیم‌های فوتبال استان نیز آرزوی موفقیت داریم، از بروز زمزمه‌هایی مبنی بر مرتفع شدن مشکلات تیم فوتبال برق شیراز استقبال کرد و افزود: فجرشهید سپاسی و برق شیراز دو تیم پرسابقه و ریشه دار در فوتبال استان و کشور هستند. هرگاه این دو تیم در اوج بوده اند، نه تنها به فوتبال استان که به فوتبال کشور هم کمک کرده اند.
فلاح از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان فارس در یکی دو فصل گذشته از نمایندگان فوتبال فارس در لیگ دسته یک تقدیر کرد و گفت: شک نکنید اگر این حمایت‌ها نبود، در حال حاضر فارس در لیگ دسته یک هم نماینده نداشت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این نشست به محدودیت‌های مالی و قانونی در مسیر کمک اداره کل ورزش و جوانان به تیم‌های فوتبال و ورزش حرفه ای اشاره و اضافه کرد: علی‌رغم تمام این محدودیت‌ها، عزم این اداره کل و مجموعه مدیرتی شهر و استان برای  صعود نماینده فارس به لیگ برتر جزم است. 
حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه در فصل جاری مدیریت بحث حمایت از نمایندگان حاضر در لیگ دسته یک را به هیئت فوتبال واگذارکرده‌ایم، افزود: در کنار این تفویض اختیار، به دنبال استفاده از تمامی‌ ظرفبت‌های استانی و ملی برای فراهم سازی شرایط صعود نماینده فارس به لیگ برتر هستیم. 
دبیر شورای عالی ورزش استان با بیان اینکه در مسیر صعود فجر شهید سپاسی در دو فصل گذشته همه ما به نوعی دچار غروری کاذب شدیم، گفت: با درس گرفتن از گذشته باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و عمل کنیم که اتفاقات فصل گذشته و حسرت صعود به خاطر نداشتن یک امتیاز به دلمان نماند. 
کامیاب کسب موفقیت‌های ورزشی را عاملی مهم و تأثیرگذار در ایجاد انسجام اجتماعی دانست و با بیان اینکه صعود نماینده فارس نیز از این قاعده مستثنی نیست، افزود: توقیت انسجام اجتماعی، مهم‌ترین عامل در  دست‌یابی به توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی محسوب می‌گردد. از این رو باید با درک صحیح از اهمیت این موضوع، همه ما دنبال رسیدن به این هدف مشترک باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی