[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: باید بسیار کار کنیم تا به اوج برگردیم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان ایران گفت: بازیکنان رده امید، آینده فوتسال کشورمان را رقم می‌زنند.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران و به نقل از سایت رسمی‌ فدراسیون فوتبال، محمد ناظم‌الشریعه درخصوص بازی امیدهای فوتسال ایران مقابل ژاپن گفت: در ابتدا به همه بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. زیبایی بازی فوتسال به همین است که در ۳۸ثانیه آخر می‌توانی برنده باشی؛ اما در یک لحظه همه چیز تغییر می‌کند. در فوتبال و فوتسال همیشه جزییات تعیین کننده است.
سرمربی تیم ملی فوتسال بزرگسالان افزود: باید بسیار کار کنیم تا دوباره به نقطه اوج برگردیم. تلاشمان‌ باید کسب مدال برنز باشد که الان برایمان اهمیت زیادی دارد. پس از آن باید برنامه ریزی و ساختارسازی کنیم تا دو سال دیگر دوباره قهرمان آسیا بشویم. برای این تیم زحمت هم کشیده شده بود و می‌بینیم که در چهار بازی اخیر، عملکرد تیم بازی به بازی بهتر شده است، در واقع در بازی‌های قبلی اوضاع ما به خوبی بازی ژاپن نبود.
ناظم الشریعه ادامه داد: در روزی که می‌توانستیم ژاپن را ببریم، شکست خوردیم. شاید اگر یکی از توپ‌هایمان داخل گل می‌رفت این اتفاقات نمی‌افتاد. هیچ چیز تمام نشده و باید برای کسب مقام سومی ‌آسیا  تلاش کنیم و حیف است اگر آن را به دست نیاوریم. 
وی در پایان با اشاره به اینکه دنبال کردن بازی‌های این رده سنی بسیار مفید بوده، گفت: به هرحال بازیکنان این رده، آینده فوتسال کشورمان را رقم می‌زنند. خودم از دیدن بازی‌ها برداشت‌های زیادی داشتم، به خصوص که با استراتژی تیم بزرگسالان آینده ژاپن بیش از پیش آشنا شدم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی