[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

اهدای ساختمان به جمعیت هلال‌احمر نی‌ریز، روزنامه شیراز نوین

 فرماندار شهرستان نی‌ریز در دیدار با مدیرعامل این جمعیت، از واگذاری ساختمانی با 80 درصد پیشرفت فیزیکی به جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌جمعیت هلال احمر استان فارس، حمید یزدان پناه ضمن تقدیر از جمعیت استان به منظور توجه به شهرستان نی ریز، به ورودی استان‌های مختلف به فارس از راه نی ریز و همچنین وجود صنایع بزرگ در این شهرستان اشاره نمود. یزدان پناه در این خصوص اظهار کرد: با توجه به حجم بالای تردد و ترافیک جاده‌ای در محورهای مواصلاتی شهرستان نی ریز، خواستار تقویت بیشتر جمعیت هلال احمر بخش مرکزی و همچنین پوشش جمعیت در بخش قطرویه و آباده طشک هستیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در این نشست صمیمانه بر تعامل جمعیت و فرمانداری در شهرستان‌ها تأکید کرد و گفت: در شهرستان‌ها فرماندار رئیس شورا و جمعیت هلال احمر نیز رئیس کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی است، از این رو تعامل بین این دو دستگاه بسیار مهم و ضروری برای پاسخگویی به مردم است. حسین درویشی در بخش دیگری از سخنان خود قول مساعد داد با توجه به اینکه 150کیلومتر در شهرستان نی‌ریز بدون پوشش امدادی است، پس از طی مراحل قانونی تأسیس پایگاه امداد و نجات بین شهری، این درخواست به جمعیت مرکز ارسال و پیگیری خواهد شد. در این نشست مقرر گردید معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان فارس، دستور رئیس جمعیت برای واگذاری یک دستگاه موتور سیکلت به جمعیت هلال احمر نی‌ریز را پیگیری نماید.
مهدی خوبیار از فرماندار شهرستان نی ریز درخواست کرد در اولین جلسه مدیریت بحران به ریاست فرماندار و محوریت جمعیت، هلال احمر فعالیت‌ها، مأموریت‌ها و بحث ICS را برای مدیران شهرستانی تشریح نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی