[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

بررسی پرونده تخلفات دارویی به نتیجه نرسید، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه پرونده تخلفات دارویی در کمیته فرهنگی کمیسیون در حال بررسی است و هنوز به نتیجه نرسیده، گفت: استفاده کنندگان از رانت، راه‌های دور زدن قانون را خوب بلدند.
بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد آخرین وضعیت بررسی پرونده تخلفات دارویی در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ‌گفت: این پرونده از مجلس نهم در کمیسیون مطرح  بوده و هنوز بررسی آن به اتمام نرسیده است. سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، افزود: در موارد مختلفی که می‌تواند منافع اقتصادی وجود داشته باشد از رانت گذشته و حتی به سمت مافیا پیش رفته و بی‌شک دارو چرخه و گردش اقتصادی بسیار سنگین و بزرگی دارد که می‌تواند داشتن رانت‌های اطلاعاتی، قدرت، مدیریتی و اقتصادهای گسترده ای را به وجود بیاورد.
وی با بیان اینکه پرونده تخلفات دارویی بسیار پیچیده است، گفت:  افرادی که از رانت‌ استفاده می‌کنند راه‌های دور زدن قانون را خوب بلدند و به درستی از خلأهای قانونی استفاده می‌کنند؛ بنابراین پرونده تخلفات دارویی در کمیسیون همچنان در جریان است و همچنان به نتیجه نرسیده. نماینده مردم شیراز در مجلس دهم، یادآور شد: این پرونده در کمیته فرهنگی کمیسیون بررسی می‌شود؛ اما خوشبختانه وزیر جدید بهداشت در این امر اشرافیت کامل دارند و امیدواریم با تغییراتی که در این حوزه انجام دادند و با واکنش‌هایی هم مواجه بود، بتوانند بخشی از دغدغه‌های این حوزه را مرتفع کنند.
پارسایی افزود: در کمیسیون اصل نود این آمادگی وجود دارد که در راستای مبارزه با فساد در هر جایگاهی و در هر حوزه‌ای با مسئولانی که تصمیم و جدیت در مبارزه با فساد دارند، همکاری و مساعدت کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی