[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

رقابت شرکت‌های فارس در عرصه انتخاب واحد نمونه استاندارد، روزنامه شیراز نوین

به گفته مدیرکل استاندارد فارس، واحدهای تولیدی استان فارس که همه محصولات آنها مشمول استاندارد اجباری و دارای نشان استاندارد باشد، می‌توانند در رقابت برای کسب عنوان واحد نمونه استاندارد استان شرکت کنند.
رهنما افزود: واحدهای تولیدی و خدماتی دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد می‌توانند نسبت به تهیه و تکمیل مستندات لازم مطابق با فرم‌های مربوط که درسایت اداره کل استاندارد فارس به آدرس http://www.farsstandard.ir  بارگذاری شده اقدام نموده و تا تاریخ 15/04/98 در کارتابل سامانه نظارت بر اجرای استاندارد بارگذاری نمایند. در صورتی که واحدهای متقاضی به هر دلیل موفق به ثبت‌نام در فرآیند انتخاب واحد نمونه نگردیدند، مشکل را به اداره نظارت بر اجرای استاندارد منعکس کنند تا نسبت به بررسی و رفع مشکل اقدام شود. وی گفت: هرگونه تغییر در عوامل و ضوابط ارزیابی در سایت مذکور اطلاع‌رسانی می‌گردد و تأکید می‌گردد که امکان اقدام درخصوص درخواست‌هایی که خارج از مهلت تعیین شده یا به صورت ناقص ارائه گردد، وجود نخواهد داشت. ضمناً اداره نظارت بر اجرای استاندارد این اداره کل به آدرس خیابان قصردشت، بالاتر از چهارراه مطهری، آماده پاسخگویی و راهنمایی در این زمینه است. رهنما اظهار کرد: کالاهای تولیدی این شرکت‌ها نباید در جریان آزمون‌های سال هیچ گونه مغایرتی با موازین استاندارد داشته و این شرکت‌ها نیز نباید هیچ گونه شکایت منجر به اقدام حقوقی را در کارنامه داشته باشند. 
وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزش مدیران و کارکنان و دوره‌های آموزشی مسئولان کنترل کیفیت واحدهای تولیدی از امتیازهای اصلی انتخاب واحدهای نمونه استاندارد تلقی می‌شود.
مدیرکل استاندارد فارس بیان کرد: مهلت تعیین شده برای شرکت واحدهای تولیدی در فرآیند انتخاب واحدهای نمونه استاندارد تا 15تیرماه 98 است و این فرصت تمدید نمی‌شود. 
به گفته وی، هم‌اینک افزون بر 1300واحد صنعتی در استان فارس برای حدود  3600 فرآورده تولیدی خود از اداره کل استاندارد فارس، پروانه استاندارد دریافت کرده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی