[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

کودک افغان در شیراز به طور رایگان جراحی شد، روزنامه شیراز نوین

‌مدیر روابط عمومی‌ بیمارستان شهید بهشتی شیراز گفت: کودک تبعه افغانستان که بر اثر ابتلا به بیماری تالاسمی‌ و کم‌خونی از قسمت اتصال ران و لگن دچار مشکل بود، به شکل رایگان در این بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت. هدی لقمان‌زاده در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این کودک ۱۲ساله که در تهران سکونت داشت برای رفع مشکل خود به چندین پزشک در این شهر مراجعه کرد؛ اما قادر به تأمین هزینه ۸۰ میلیون تومانی عمل جراحی خود نشد. وی ادامه داد: ناتوانی این کودک در راه رفتن سبب شده بود وی از ادامه تحصیل نیز باز بماند که سرانجام با طرح مشکل این کودک در شبکه‌های مجازی، این کودک موفق به ارتباط با یکی از خیریه‌ها شد و دکتر سید منیرالدین دبیری، متخصص ارتوپدی پذیرفت که بدون دریافت هزینه، پای این کودک را جراحی کند.
او اظهار داشت: به دنبال تقاضای دکتر دبیری، بیمارستان شهید بهشتی شیراز نیز پذیرفت هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت بستری و انجام عمل جراحی دریافت نکند.
لقمان زاده گفت: سرانجام یکی از پاهای این کودک به شکل کاملاً رایگان تحت عمل جراحی قرار گرفت و بهبود یافت. وی افزود: این کودک یک هفته در شیراز تحت نظر دکتر دبیری بود و پس از اطمینان از موفقیت‌آمیز بودن عمل، به او اعلام شد که در شهریور ماه امسال برای انجام عمل روی پای دیگرش به بیمارستان شهید بهشتی شیراز مراجعه کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی