[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

اولین مسابقه دوچرخه‌سواری کوهستان رشته کراس کانتری در شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

اولین مسابقه دوچرخه سواری کوهستان رشته کراس کانتری در سال ۹۸، در شیراز در دو بخش آقایان و بانوان و دو رده سنی بزرگسالان و جوانان برگزار شد.
دوچرخه سواران شیرازی روز جمعه 31 خرداد 98  از ساعت ۱۰ صبح در بخش آقایان با شرکت ۲۴رکاب زن بزرگسال و ۹رکاب زن جوانان (زیر ۱۸سال)، رقابت خود را برگزار کردند. این مسابقات توسط هیئت دوچرخه‌سواری شیراز، در پیست تفرجگاه چنار راهدار شیراز برگزار شد.
مسابقه بزرگسالان به مسافت ۱۶کیلومتر با قهرمانی فرزاد خدایاری از تیم خانه دوچرخه بیان ژن فارس به پایان رسید. ابراهیم باشفاعت از خانه دوچرخه بیان ژن فارس دوم شد و مقام سوم به یعقوب افشاری از تیم کاپیتان رسید. مسابقات در رده سنی جوانان (زیر ۱۸ سال) به مسافت ۱۲کیلومتر برگزار شد که در پایان به ترتیب رضا اسدی، سامان حقیقی و علیرضا دهقانیان هر سه از تیم کاپیتان بر سکوی اول تا سوم ایستادند.
 مسابقات کراس کانتری شیراز  در بخش بانوان با شرکت ۱۹ دوچرخه‌سوار از ساعت ۱۸  به مسافت ۱۰ کیلومتر آغاز شد که در انتها روشنک پرتوآذر از تیم کاپیتان مقام اول را کسب کرد، زهرا کارگر از تیم کاپیتان مقام دوم و  سهیلا زارع از تیم خانه دوچرخه، بیان ژن فارس مقام سوم را در رده بزرگسالان به دست آوردند. در رده سنی جوانان بانوان (زیر ۱۸ سال) که به مسافت ۸کیلومتر انجام شد، مهدیس پناهنده و پارمیدا خضر نجات هر دو از تیم خانه دوچرخه، بیان ژن فارس بر سکوی اول و دوم ایستاند.
شایان ذکر است این مسابقات با هدف انتخابی تیم شهرستان شیراز جهت حضور پرقدرت در رقابت‌های استانی برگزار شد که در انتها به تمامی ‌قهرمانان هر ۴گروه، حکم قهرمانی، مدال و جوایزه نقدی اهدا شد.
امیر رحیمی، ‌رئیس هیئت دوچرخه‌سواری شیراز با تشکر ویژه از دکتر فرزاد میرزایی، شهردار محترم منطقه ۹ شیراز و همچنین کارمندان محترم شهرداری منطقه ۹ گفت: شهرداری این منطقه با در اختیار گذاشتن مجموعه چنار راهدار شیراز، ادوات راهسازی و نیروی انسانی ما را در ایجاد پیست دوچرخه‌سواری کوهستان کراس کانتری حمایت و همراهی نمودند که بی‌شک برگزاری مسابقه در چنین سطحی میسر نبود. با تشکر از آقایان فرزادفرد رئیس کمیته کوهستان شهرستان شیراز، کریم رهپیما تکنسین مسابقات و همچنین باشگاه‌ها و گروه‌های فعالی که ما را در برگزاری این مسابقه یاری نمودند. همچنین دوستانی که تا قبل از مسابقه در هیئت شیراز ما را یاری نمودند و در حال حاضر در کنار ما نیستند.
از گروه داوری، آقایان رضا بلوری، حامد رهاورد، میلاد طالبان‌پور، نوید اسلامی، حمید آشفته، سرکار خانم دهقان خلیلی و همچنین تمام کمک‌داوران، خصوصاً برادران کیانی و امیر رعنایی که در مسابقات صبح و بعد از ظهر در کنار ما بوده اند، صمیمانه قدردانی می‌نمایم.
از جمعیت حلال اهمر شیراز به خاطر در اختیار گذاشتن  آمبولانس جهت پوشش پزشکی مسابقات قدردانی می‌کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی