[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

چراغ قرمز روابط اجتماعی، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان رشد آمار طلاق و کاهش ازدواج در کشور را نگران کننده دانست. به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی‌فر در هفتادمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان با اشاره به ظرفیت‌های موجود استان قم برای برگزاری رویدادهای ورزش‌های همگانی گفت: با وجود ظرفیت‌های موجود می‌توان با برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی ورزشی در این استان نشاط اجتماعی تزریق کرد.
وی خطاب به استاندار قم که در این جلسه حضور داشت، گفت: ترویج ورزش‌های همگانی در این استان برای ایجاد نشاط اجتماعی بسیار کمک کننده است. مسئولان استانی برنامه‌های ورزشی و خانوادگی را که جمع زیادی از مردم را در بر می‌گیرد اجرا کنند.
سلطانی‌فر با بیان اینکه میزبانی رویدادهای ورزشی ملی و بین‌المللی در این استان یکی از مهم‌ترین نیازهای استانی است، اظهار کرد: این استان در نقطه جعرافیایی خوبی قرار دارد و از امکانات هتلینگ مناسبی برخوردار است و می‌تواند از این ظرفیت برای برگزاری مراسم‌ ورزشی اقدام کند.
وی در ادامه به برگزاری موفق لیگ جهانی والبیال در دو استان ارومیه و اردبیل اشاره کرد و افزود: این رویداد باعث تزریق نشاط اجتماعی به این دو استان و افزایش غرور ملی شده است.‌ استان قم می‌تواند از فرصت همه میلادهای ائمه برای برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، ورزشی و بومی-محلی کمک بگیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی