[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

بهره‌برداری از دو پروژه ورزشی در هفته دولت در فراشبند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، مسلم همتی با بیان اینکه جوانان شهرستان قیر و کارزین گرایش خوبی به سمت ورزش دارند، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی ‌گفت: در حال حاضر 23هیئت در این شهرستان به فعالیت مشغول هستند و استقبال خوبی از رشته‌های مختلف ورزشی صورت می‌گیرد و امیدوارم علاقه جوانان به ورزش تا آنجا پیش رود که هیچ‌گونه آسیب اجتماعی در جامعه وجود نداشته باشد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قیروکارزین در تشریح برخی برنامه های ورزشی این شهرستان توضیح داد و در بحث عمرانی افزود: 4 پروژه ورزشی در این شهرستان در حال احداث است که سالن چندمنظوره حجاب بانوان، سالن چندمنظوره شهر مبارک آباد، زمین چمن مصنوعی بزرگ شهر قیر و زمین چمن مصنوعی کوچک روستای علی آباد از جمله اماکن ورزشی هستند که ان‌شاءالله دو مجموعه ورزشی در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه در ورزش کوهنوردی،  بوکس، کشتی و فوتسال شهرستان قیروکارزین رشد خوبی داشته است تصریح کرد: خوشبختانه به دلیل استقبال جوانان این منطقه از ورزش، وظیفه ما هم نسبت به مردم سنگین تر می‌شود و به همین بهانه در تابستان کلاس‌های ورزشی تابستانه را به صورت منظم و با استفاده از مربیان باکیفیت برگزار کرده‌ایم تا علاقه مندان بتوانند اوقات فراغت خود را در ورزش سپری کنند.
همتی با بیان اینکه فعالیت ورزشی بانوان در حوزه همگانی رشد خوبی داشته است، اظهار داشت: همایش ورزش همگانی ویژه بانوان به صورت هفتگی در ورزشگاه آزادی قیر برگزار می‌گردد و همچنین برنامه کوهپیمایی آقایان و بانوان هم در برخی ایام هفته دائم در حال برگزاری است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قیروکارزین درباره میزبانی این شهرستان در رقابت‌های ورزشی گفت: در برخی رشته ها آمادگی برگزاری مسابقات کشوری و استانی را خواهیم داشت؛ اما امسال مسابقات مجتمع بزرگسالان فوتبال استان و همچنین بسکتبال استانی بانوان به صورت دوستانه دو رویدادی هستند که در این شهرستان برگزار می‌گردد. مسلم همتی در ادامه تشریح برنامه ورزشی شهرستان قیروکارزین گفت: هم‌زمان با مناسبت‌های مختلف، رقابت‌های فوتسال با شور و هیجان خاصی در این شهرستان و روستاهای تابعه برگزار می‌شود. از سال گذشته تاکنون چندین رقابت با نام جام رمضان، شهدای مدافعان حرم و شهدای جنگ تحمیلی برگزار گردیده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان قیروکارزین در بخشی دیگری از صحبتهایش به حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: اولین سازمان مردم نهاد با نام مؤسسه پیشگامان برتر که در زمینه فرهنگی و اجتماعی فعالیت می‌کند در این شهرستان به ثبت رسیده است. همچنین دو جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در بحث اشتغال و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی تاکنون برگزار گردیده و در بخش مشاوره رایگان 10 جلسه کارگاه آموزشی مهارت‌های ازدواج نیز انجام گرفته است. همتی در پایان گفت: دو ورزشکار مدال‌آور این شهرستان، فولادی و فرهاد عبدالهی هستند که به ترتیب در رشته بوکس کشور و کوهپیمای برون مرزی صاحب عنوان شده اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی