[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر فارس: رسالت بسیج دانشجویی کادرسازی است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس اعتقاد دارد که ترویج تفکر انقلابی در دانشگاه و کادرسازی برای نظام اسلامی، از عمده‌ترین وظایف بسیج دانشجویی به شمار می‌رود. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از تنویر، سردار سرتیپ پاسدار سید‌هاشم غیاثی در آیین تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید بسیج دانشجویی استان فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر مصطفی چمران، گفت: این شهید والامقام الگوی معنویت و اخلاق برای نخبگان و جامعه دانشگاهیان کشور است. 
وی خطاب به مسئولان و اعضای بسیج دانشجویی گفت: این قشر اثرگذار باید نسبت خودش را با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ‌بشناسد و در این راستا حرکت کند. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه «کادرسازی برای انقلاب اسلامی» رسالت مهم بسیج دانشجویی است، گفت: دانشگاه یکی از نمادهای اقتدار نظام و مبدأ تحول جامعه است و وظیفه مهم بسیج دانشجویی نیز ترویج تفکر انقلابی در دانشگاه در راستای استکبارستیزی، عدالت‌خواهی و عشق به ولایت است.
وی ادامه داد: بسیج دانشجویی باید با نگاه راهبردیِ «توانمندسازی و نقش‌آفرینی» فعالیت‌های خود را به صورت هدف‌مند برنامه‌ریزی کند و تعامل هدف‌مند با مدیران دانشگاه و نهاد رهبری را مدنظر قرار دهد. 
سردار غیاثی با اشاره به اهمیت حفظ هوشیاری به مسئله تهاجم فرهنگی، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی ‌به مدارس و دانشگاه‌ها چشم طمع دوخته‌اند و شخصیت نوجوانان و جوانان جامعه را هدف گرفته‌اند. 
فرمانده سپاه فجر تأکید کرد: دانشجویان انقلابی و بسیج دانشجویی مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی ‌(مدظله العالی) از جامعه و مسئولان را در یک فضای منطقی پیگیری و دنبال کنند. 
در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های اسماعیل قزل سفلی، مسئول سابق بسیج دانشجویی فارس، سعید یوسفی به عنوان مسئول جدید این سازمان معرفی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی