[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی ‌فارس: توقیف پراید حامل ۱۴۶ کیلو حشیش در کازرون، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌استان از توقیف یک سواری پراید و کشف 146 کیلو حشیش در شهرستان کازرون خبر داد.
سردار رهام بخش حبیبی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران انتظامی ‌شهرستان کازرون با اقدامات فنی و پلیسی، محل تردد قاچاقچیان مواد مخدر توسط یک سواری پراید را در محور قائمیه-نورآباد شناسایی کردند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری به صورت محسوس و نامحسوس، در نهایت خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی ‌استان فارس تصریح کرد: مأموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست را صادر کردند که راننده بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار کرد.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، قاچاقچیان عرصه را بر خود تنگ دیدند و با رها کردن خودرو، با استفاده از کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا اقدام به فرار کردند، عنوان داشت: مأموران موفق شدند در بازرسی از خودرو قاچاقچیان، 146کیلو حشیش کشف کنند.
این مقام ارشد انتظامی ‌در پایان با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان متواری ادامه دارد، از شهروندان خواست در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، هرگونه اخبار و اطلاعات خود را از طریق تلفن 110 به خدمتگزاران خود در انتظامی ‌فارس اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی