[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

آغاز ثبت‌نام طرح تابستانی « نشاط معنوی»، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس بیان کرد: در آستانه فرا رسیدن فصل تابستان و در راستای پرکردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه، مساجد و حسینیه‌های استان فارس برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، حجت الاسلام صفری تصریح کرد: برای هر مقطع سنی کلاس‌های آموزشی مجزا با موضوعاتی همچون احکام، عقاید، روان‌خوانی قرآن، کلاس‌های هنری، کامپیوتر، والیبال، پینگ پنگ، استخر، گیم نت و...  نیز در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به مهلت ثبت نام این کلاس‌ها تا یازدهم تیرماه در گروه سنی بین 7 تا 18 سال اذعان داشت: استفاده از ظرفیت طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان در تعطیلات تابستانی در جهت قطب فرهنگی نمودن بقاع متبرکه، بهینه‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان با هدف تقویت بنیه اعتقادی و دینی و سوق دادن نسل جوان به فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در آستان مقدس امامزادگان(ع) و بقاع متبرکه از اهم اهداف اجرای طرح نشاط معنوی است. معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه این طرح در راستای اجرای برنامه‌های مصوب سازمان اوقاف و با هدف پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان در مقاطع مختلف سنی برگزار می‌شود، گفت: در این طرح برنامه‌های تفریحی و دوره‌های آموزشی، کلاس‌های قرآن، اردوهای یک یا چند روزه و مسابقه پیش‌بینی شده است.
حجت الاسلام صفری در پایان بیان کرد: طرح نشاط معنوی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی برگزار می‌شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی