[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز فارس: توجه به مسکن محرومان، از رویکردهای اصلی خیرین است، روزنامه شیراز نوین

 مهندس عباس خالقداری، مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس با حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری، روحانی برجسته و خیر نیک اندیش شهرستان نی ریز دیدار کرد و بیان داشت: توجه به مسکن محرومان، از جمله رویکردهای اصلی خیرین  است.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس در این دیدار پیرامون احداث واحدهای مسکونی خیرین مسکن ساز در شهرستان نی ریز گفت و گو کرد و اظهار داشت: هر جا در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته به حضور خیرین در عرصه تأمین مسکن نیازمندان و محرومان نیاز بوده است، همیشه شاهد گام‌های استوار از سوی خیرین و نیک اندیشان دراین عرصه بوده‌ایم.
مهندس خالقداری با تأکید بر اینکه تأمین مسکن نیازمندان یک اولویت اساسی است، افزود: در این کار هم اجر اخروی نهفته است و هم مایه مباهات و افتخار است که خیرین مسکن ساز بتوانند قدمی‌ در راه رفع نیازهای شریف ترین اقشار اجتماع بردارند. مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز استان فارس به مشارکت خیرین برای احداث سرپناه و مسکن مناسب ویژه خانوارهای دارای دو عضو معلول اشاره و اضافه کرد: 16هزار واحد مسکونی ویژه خانوارهای دارای دو عضو معلول با مشارکت خیرین مسکن ساز در کشور در حال احداث است و بخشی قابل توجهی از این واحد‌ها در استان فارس سامان یافته است.
 خالقداری اظهار داشت: تأمین مسکن خانوارهای دارای دو عضو معلول کار بزرگی است و می‌تواند بخشی از درد و رنج معلولیت داری را بکاهد. به گفته وی، طرح احداث مسکن ویژه خانوارهای دارای دو عضو معلول با مشارکت بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و انجمن خیرین مسکن‌ساز  اجرا می‌شود و تسهیلات ویژه کم بهره و تسهیلات بلا عوض در این طرح دیده شده است.
این مقام مسئول بر لزوم جلب مشارکت همه افرادی که انگیزه‌های خیرخواهانه در ایجاد سرپناه برای نیازمندان دارند تأکید کرد و بیان داشت: ظرفیت‌های جدیدی برای استفاده از توان خیرین و احداث سرپناه برای نیازمندان شناسایی شده است که باید به کار گرفته شود.
در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی فال اسیری، روحانی برجسته و خیر نیک‌اندیش شهرستان نی ریز نیز بر لزوم تأمین مسکن نیازمندان با مشارکت خیرین تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی