[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

دیدار استاندار فارس با خانواده شهدا و جانبازان، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با خانواده یک شهید و خانواده یکی از جانبازان دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی ‌در دیدار با خانواده شهید حجت مهاجر، با بیان این که دیدار مدیران با خانواده شهدا در زنده نگه داشتن یاد شهدا مؤثر بوده و موجب تجدید خاطره و تقویت روحیه مدیران خواهد شد، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی، مدیران و جامعه خود را مدیون شهدا و خانواده‌های آنان می‌دانند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که زنده نگه داشتن یاد شهدا موجب آشنایی بیشتر جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد، افزود: تداوم فرهنگ غنی و بلند شهادت در گرو آشنایی نسل‌های جوانان با زندگی و شخصیت شهدای گران‌قدر است.
وی همچنین در دیدار با خانواده جانباز نخاعی علی صبوری با بیان این که جانبازان شهدای زنده و یادگاران دفاع مقدس هستند، گفت: جانبازان در طول سال‌های متمادی پس از دفاع مقدس هر روز با دردهای ناشی از مجروحیت روبرو هستند و با استقامت بر مسیر روشن خود ایستادگی می‌کنند. استاندار فارس دیدار جانبازان را درس‌آموز و موجب تقویت روحیه مدیران دانست و گفت: خود را مدیون زحمات و جان‌فشانی‌های جانبازان می‌دانیم و تلاش می‌کنیم مشکلات کشور کمترین اثر منفی را بر زندگی جانبازان عزیز کشورمان داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی