[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

نیروی انسانی ثروت واقعی هر سازمان است، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با کارکنان فرمانداری شهرستان‌های قیر و کارزین و فیروزآباد دیدار و به صورت سرزده از ادارات آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی قیر و کارزین بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور با کارکنان فرمانداری شهرستان‌های قیر و کارزین و فیروزآباد دیدار و به صورت سرزده از ادارات آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی قیر و کارزین بازدید کرد.
وی در این دیدار به اهمیت نیروی انسانی در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: در این بیانیه که از سوی رهبر معظم انقلاب تبیین شده، نیروی انسانی به عنوان ثروت واقعی هر سازمان مطرح است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تأکید بر لزوم توجه به نیروی انسانی مستعد و کارآمد، عنوان کرد: از هیج اقدامی‌ در جهت ایجاد رفاه و رفع مشکلات همکاران دریغ نخواهیم کرد.
قاسم پور ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های همکاران در مجموعه این دو فرمانداری، به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فیروزآباد و قیر و کارزین در حوزه‌های مختلف کشاورزی، گردشگری، صنایع دستی و سایر ابعاد اشاره و خاطرنشان کرد: این فرصت‌ها باید با اتحاد، همدلی و تعامل در راستای توسعه شهرستان و خدمت بیشتر به مردم مورد استفاده قرار گیرد.
وی با تأکید بر اهمیت تکریم مردم و توجه به منشور حقوق شهروندی از سوی کارگزاران دولت، از کارکنان خواست در برخورد با مردم رفتاری انسان گرایانه و توأم با سعه صدر را در پیش گیرند.
قاسم پور بیان کرد: کارکنان دولت باید بکوشند در چارچوب قانون اما به صورت جهادی و انقلابی به گره‌گشایی از مشکلات مردم بپردازند.
حرکت در مسیر سیاست‌های دولت و وزارت کشور، بهره‌گیری از نیروهای توانمند درون سازمانی، انتصاب جوانان و بانوان از دیگر موضوعاتی بود که معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس بر آنها تأکید کرد. وی در اشاره به انتظاراتی که از کارکنان دولت و همکاران فرمانداری‌ها وجود دارد، دفاع از دولت در برابر هجمه‌ها، بازگو کردن خدمات دولت برای مردم و ترویج روحیه امید در جامعه را از جمله این انتظارات برشمرد.
رئیس کمیته پشتیبانی مالی و فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان فارس همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو، از کارکنان فرمانداری‌ها خواست زمینه‌های لازم برای حضور پرشور مردم و تقویت روزافزون اعتماد آنها را فراهم کنند.
وی به دستورالعمل 12 بندی وزیر کشور در خصوص نماز اشاره کرد و افزود: تقویت نماز در مدارس و جذب جوانان و نوجوانان به سمت اقامه نماز با استفاده از ظرفیت‌های مختلف ادارات شهرستان در دستور کار قرار گیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با بیان اینکه تفویض اختیارات به فرمانداران در بخش‌هایی انجام شده و در قسمت‌های دیگر نیز پیگیری خواهد شد، این اقدام را زمینه‌ساز مدیریت بهتر امور در سطح شهرستان‌ها دانست.
در این دیدار کارکنان فرمانداری‌های فیروزآباد و قیر و کارزین به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه‌های مختلف از جمله تأمین امکانات رفاهی، توسعه دولت الکترونیک، بیمه تکمیلی، مسکن و... پرداختند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در سفر خود به شهرستان قیر و کارزین بازدیدهای سرزده‌ای نیز از ادارات آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی این شهرستان‌ها داشت و در این بازدیدها ضمن بررسی روند انجام امور بر لزوم رفع پیچیدگی‌ها و بروکراسی ادارای به صورت قانون‌مند تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی