[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

فردا، آغاز مسابقات سوارکاری استقامت در سپیدان، روزنامه شیراز نوین

برای اولین بار در جنوب کشور ۷۰ سوارکار رشته استقامت در مسافت‌های ۲۰-۴۰-۶۰ کیلومتر در باشگاه سوارکاری بهارستان دالین سپیدان دور هم جمع شده‌اند و بزرگ‌ترین رویداد سواری استقامت در جنوب کشور را آغاز خواهند کرد.
شاپور طفیونی، رئیس هیئت سوارکاری استان فارس اعلام کرد: با همکاری و میزبانی بسیار خوب اداره ورزش و جوانان و هیئت سوارکاری شهرستان سپیدان و با نظارت کمیته استقامت هیئت سوارکاری استان فارس، بزرگ‌ترین رویداد سواری استقامت جنوب کشور در سه مسافت ۲۰-۴۰-۶۰ کیلومتر با شرکت بیش از ۷۰ سوارکار از استان‌های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۷ تیرماه از محل باشگاه سوارکاری بهارستان دالین سپیدان آغاز خواهد شد.
رئیس هیئت سوارکاری استان فارس افزود: مسابقات سواری استقامت جنوب کشور با حضور کامران قاضی به عنوان ناظر فنی فدراسیون سوارکاری کشور و با همکاری بسیار خوب و قابل تحسین آقای فلامرز عمادی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان و تیم منسجم اجرائی کمیته استقامت هیئت سوارکاری استان فارس و شهرستان سپیدان، برابر قوانین و مقررات ابلاغی کمیته استقامت فدراسیون سوارکاری طی روز‌های پنجشنبه و جمعه ۶و۷تیرماه در شهرستان سپیدان میزبانی و در مسیر‌های تعیین شده توسط تیم فنی برگزاری مسابقات میزبانی و برگزار می‌گردد.
طفیونی اضافه کرد: مسئول برگزاری این رویداد آقای امین خسروانی است و با همکاری شایسته اعضای کمیته استقامت هیئت سوارکاری استان فارس و شهرستان سپیدان و سردامپزشک این رویداد آقای دکتر وحیدرضا خوشرونژاد دامپزشک بین‌المللی رویداد‌های سوارکاری کشور به همراه تیم مجرب و خبره دامپزشکی کمیته دامپزشکی و ضددوپینگ هیئت سوارکاری استان فارس هستند.
وی افزود: ورود سوارکاران و اسب‌های شرکت کننده در این رویداد سوارکاری از صبح روز پنجشنبه ۶ تیرماه به باشگاه سوارکاری بهارستان خواهد بود و برابر برنامه اعلام شده، از ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۶ تیرماه عملیات تست و کنترل دامپزشکی در محل کمپ دامپزشکی در باشگاه سوارکاری بهارستان توسط تیم دامپزشکی مستقر در محل برگزاری اجرایی خواهد شد.
شاپور طفیونی، رئیس هیئت سوارکاری استان فارس ضمن قدردانی از همه همکاران و عزیزانی که در هماهنگی و برگزاری این رویداد سوارکاری تلاش نموده‌اند، از علاقه‌مندان به ورزش مفرح و زیبای سوارکاری برای تشویق سوارکاران شرکت کننده دعوت کردند.
طفیونی اضافه کرد: رشته زیبای سواری استقامت یکی از رشته‌های پرطرف‌دار سوارکاری در جنوب کشور و استان‌های هم‌جوار فارس است و هیئت سوارکاری استان فارس با همکاری و هماهنگی با هیئت‌های سوارکاری استان‌های هم‌جوار و فدراسیون سوارکاری، در فصول مختلف سال میزبان رقابت‌های سواری استقامت در مسافت‌های تعیین شده تا حصول به نتیجه مطلوب و حضور در میادین ملی و بین‌المللی خواهد بود. بدون شک در آینده نزدیک و مساعد شدن آب و هوا، این رقابت‌ها را با همکاری و میزبانی سایر استان‌ها برگزار خواهیم نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی