[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سلطانی‌فر: استقلال و پرسپولیس باید به فرابورس بروند، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان گفت: واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸ عمل به قانون و چابک‌سازی و منطقی‌سازی دولت در بخش فوتبال و صرفه جویی در منابع عمومی ‌است.
نشست مشترک مسعود سلطانی‌فر، عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی، محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی و بعضی از اعضای هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با موضوع واگذاری این باشگاه‌ها در دفتر وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.
در این نشست سلطانی‌فر با اشاره به نشست اخیر خود با نمایندگان مجلس در کمیسیون اصل ۴۴ گفت: مطابق قانون بودجه سال ۹۸ بایستی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا شهریورماه امسال به فرابورس بروند و تمامی ‌برنامه‌ها و تمهیدات لازم در این مورد پیش بینی شده و در حال اقدام است.
وزیر ورزش و جوانان گفت: بسیار خوشحالم که اعلام کنم ظرف سه سال گذشته شفافیت و ساماندهی مالی و مدیریتی باشگاه در بخش‌های مختلف به خصوص تعیین دارایی‌ها و بدهی و سرمایه دو باشگاه و همین‌طور مالیات دو تیم به گونه‌ای پیش رفته که شفافیت لازم را برای قرار گرفتن در مسیر خصوصی شدن اخذ کرده‌اند و بقیه مراحل به نظر سازمان خصوصی‌سازی بستگی دارد.
سلطانی‌فر افزود: واگذاری استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸ عمل به قانون و چابک‌سازی و منطقی‌سازی دولت در بخش فوتبال و صرفه‌جویی در منابع عمومی ‌است و رئیس‌جمهور به گسترش سهم مردم در اداره این دو باشگاه اعتقاد و اصرار دارد. وزیر ورزش و جوانان گفت: مدیران عامل دو باشگاه تمامی ‌اسناد و موارد مالی، حقوقی و قانونی مدنظر سازمان خصوصی را تهیه کرده‌اند و تا زمان واگذاری استقلال و پرسپولیس مکلف به همکاری کامل هستند.
در این دیدار، پوری حسینی با تشکر از جدیت وزیر ورزش در موضوع واگذاری دو باشگاه گفت: امیدوارم در سال ۹۸ وعده دیرینه خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس با پیگیری و همت سلطانی‌فر و مدیران دو باشگاه عملی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی