[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

طرح تابستانی نشاط معنوی در بقعه متبرکه شاه داعی الی‌الله(ع) شیراز، روزنامه شیراز نوین

ثبت‌نام و نام‌نویسی جهت کلاس‌های آموزشی در امامزاده سید نظام‌الدین محمود شاه داعی الی الله(ع) آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، مسئول روابط عمومی ‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: با توجه به اجرای طرح تابستانه نشاط معنوی جهت اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، حرم مطهر شاه داعی الی‌الله(ع) شیراز میزبان ثبت نام کنندگان در این طرح است.
جواد یزدانی با اشاره به اینکه طرح نشاط معنوی جزء کارویژه‌هایی است که سازمان اوقاف هر سال از اوایل ایام فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان دستورالعمل آن را به سایر استان‌ها ابلاغ می‌کند و تمام استان‌ها موظف به اجرای آن در امامزادگان و بقاع متبرکه هستند، گفت: این طرح به منظور اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی، اخلاقی، مذهبی جهت معنوی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان برگزار می‌شود. 
وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در کلاس‌ها می‌توانند همه روزه تا تاریخ 11 تیر ماه  از ساعت 9 صبح تا 21 با مراجعه به دفتر فرهنگی حرم مطهر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
یزدانی با بیان اینکه کلاس‌های طرح نشاط معنوی از تاریخ پانزدهم تیرماه تا پایان مرداد برگزار می‌شود، گفت: در خصوص ارتقای سطح عمومی ‌شرکت کنندگان طرح نشاط معنوی اردوی یک روزه جهت شرکت کنندگان طرح برگزار می‌گردد.
یزدانی بیان کرد: بقعه متبرکه شاه داعی الی‌الله امسال نیز همچون سال‌های گذشته، جهت رفع خستگی شرکت کنندگان در پایان طرح، سفر زیارتی به مشهد مقدس را برای شرکت کنندگان در کلاس‌ها برگزار خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی