[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی‌ مهر: بخش مهمی‌ از تأمین امنیت کشور در سایه تلاش سربازان است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌ مُهر با تقدیر از تلاش‌ها وخدمات شبانه‌روزی سربازان در راستای مأموریت‌های سخت و پرمسئولیت نیروی انتظامی‌ گفت: بخش مهمی ‌از تأمین امنیت کشور در سایه تلاش سربازان مخلص و انقلابی است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا فرمانی در جلسه تقدیر از کارکنان وظیفه، بیان کرد:
از ابتدای انقلاب اسلامی ‌و دوران هشت سال دفاع مقدس، چندین هزار سرباز برای سربلندی و سرافرازی میهن اسلامی ‌جان خود را اهدا کردند که خود، برگ زرین دیگری از رشادت‌ها و مجاهدت‌هایی است که سربازان در راه برقراری امنیت از خود نشان داده اند.
سرهنگ فرمانی با اشاره به اینکه جوان به شرطی که رفتاری اندیشمندانه داشته باشد در تمام عرصه‌ها تأثیرگذار خواهد بود، اظهار داشت: این جوان اگر با احساس مسئولیت پا به میدان سربازی بگذارد و احساس مسئولیتش نیز آگاهانه باشد، از فرصت‌های ایجاد شده برای ساختن خود در امور شخصی، خدمتی و کاری استفاده و در رسیدن به اهداف موفق خواهد بود. فرمانده انتظامی ‌شهرستان مهر با اشاره به حضور و نقش‌آفرینی سربازان در بیشتر مأموریت‌های پلیسی، خاطرنشان ساخت: بی‌شک سربازان در کنار کارکنان انتظامی ‌نقش مؤثر و بسزایی در مأموریت‌های پلیسی و برقراری امنیت متحمل می‌شوند.
این مقام انتظامی‌ در پایان بیان کرد: اعتقاد راسخ دارم که سربازان از جایگاه و منزلت خاصی برخوردار هستند و باید نگاه مسئولان و مردم به آنان برادرانه باشد.
شایان ذکر است در حاشیه مراسم، از سربازان نمونه فرماندهی انتظامی ‌شهرستان تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی