[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

استاندار فارس: نبود برنامه به سازمان همیاری شهرداری‌ها آسیب زده است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس اعتقاد دارد که سازمان همیاری شهرداری‌های فارس علی‌رغم برخورداری از توان سرمایه‌ای مطلوب، به دلیل نداشتن برنامه مدون و شفاف، آسیب دیده است.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، عنایت‌الله رحیمی ‌پنجشنبه 6 تیر در جلسه شورای هماهنگی سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس، تأکید کرد که این سازمان، یک مجموعه مستقل اما وابسته به وزارت کشور تلقی می‌شود.
رحیمی ‌با تأکید بر لزوم اجرایی شدن قوانین در انتخاب اعضای هیئت مدیره سازمان‌ همیاری شهرداری‌ها، گفت: انتخاب افرادی که از چابکی، اطلاعات و دانایی کافی برخوردار بوده و بتوانند برای انجام وظایف محوله در این جایگاه زمان کافی صرف کنند، باید مد نظر اعضای محترم باشد.
وی با بیان اینکه اعضای هیئت مدیره باید به فنون و وظایف سازمان مسلط بوده و در چارچوب قوانین نظارت و کنترل همیشگی بر اجرای امور داشته باشند، خاطرنشان کرد: اداره امور سازمان همیاری شهرداری‌ها نیازمند برنامه مدون برای هدایت این سازمان است.
رحیمی ‌با این اعتقاد که دلیل اتفاقات اخیر سازمان همیاری شهرداری‌های فارس، شفاف نبودن، برنامه‌ریزی نداشتن و تدوین نشدن فرآیندها بوده است، تصریح کرد که مسیر حرکت همه باید چارچوب قانون باشد.
وی با بیان اینکه از گذشته در سازمان همیاری شهرداری‌ها، انجام اقدامات و ایجاد ارتباطاتی رسم بوده اما فرآیند قانونی برای آن تعریف نشده است، بر لزوم اصلاح این روندها تأکید کرد.
استاندار فارس بیان کرد: سعی کنید هیئت مدیره به گونه‌ای انتخاب شود  که نمایندگانی از شهرهای کوچک و بزرگ در مجموعه حضور داشته باشند.
رحیمی، ‌اقدامات انجام شده در زمینه تجارت داخلی و خارجی، دفن بهداشتی پسماند و جمع‌آوری آن را از فعالیت‌های خوب سازمان همیاری شهرداری‌ها برشمرد و گفت: جلوگیری از افزایش نیروی انسانی در سازمان و  برون‌سپاری کارها در دستور کار قرار گیرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی