[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

آیین استقبال از ژیمناست‌کار نقره‌ای آسیا برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

 آیین استقبال از ژیمناست کار نقره ای  آسیا برگزار شد. طی مراسمی‌ و با حضور مسئولان، مراسم استقبال از سعیدرضا کیخا، دارنده مدال نقره مسابقات آسیایی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این مراسم سید کمال پاک‌فطرت سرپرست هیئت ژیمناستیک استان، محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی‌ و نماینده اداره کل، مظفر مختاری کارشناس حوزه ورزش قهرمانی، ناصر گلچین دبیر هیئت ژیمناستیک استان، ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، داوران و برخی پیشکسوتان این رشته ورزشی با شکوه خاصی در سالن ژیمناستیک استاد حسین اعظمی‌ شیراز برگزار گردید.
در این مراسم سرپرست هیئت ژیمناستیک استان با قدردانی و تبریک به سعیدرضا کیخا که با تلاش و جدیت موفق شد مدال نقره مسابقات آسیایی را برای استان و کشور به دست آورد، در سخنانی کوتاه گفت: برای اولین بار در تاریخ ورزش ژیمناستیک کشور این اتفاق مبارک و میمون رقم می‌خورد که این نتیجه تلاش همه دست‌اندرکاران ورزش استان است.
پاک‌فطرت برای وی در رقابت‌های انتخابی المپیک آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدوارم کیخا با تمرینات مستمر و آمادگی هرچه بیشتر بتواند در رقابت‌های انتخابی المپیک حضور یابد و با اقتدار به این رویداد مهم جهانی راه یابد. چنانچه این اتفاق عملی شود، برای نخستین بار است که ورزشکاری از ایران در این رشته ورزشی به المپیک راه می‌یابد.
سعیدرضا کیخا، نایب قهرمان رشته خرک حلقه مسابقات آسیایی در کشور مغولستان هم در سخنان کوتاهی گفت: از اینکه توانستم با کسب این مدال دل مردم را خوشحال کنم به خود می‌بالم. امیدوارم بتوانم با راه‌یابی به المپیک پاسخگوی این همه لطف و محبت مردم عزیز باشم.
گفتنی است در این مراسم ورزشکاران نوجوان و جوان به اجرای حرکات نمایشی و زیبای ژیمناستیک پرداختند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی