[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

رقابت دوستانه تیم‌های فوتسال خاص شیراز و پیشکسوتان شهرداری برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سرپرست هیئت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای فارس گفت: تیم‌های فوتسال خاص شیراز و پیشکسوتان شهرداری پا به توپ می‌شوند. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، لیلا دودمان با اعلام برنامه بازی دوستانه تیم‌های فوتسال خاص شیراز و پیشکسوتان شهرداری شیراز، هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد انگیزه بین هم‌استانی‌های ورزشکار و ورزش دوست، مخصوصاً جامعه ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا عنوان و از همکاری صمیمانه شهرداری شیراز با این هیئت قدردانی کرد.
وی در ادامه از برگزاری برنامه‌های پیش رو پرده برداشت و توجه به بعد همگانی ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و رفع مشکلات این جامعه بزرگ را از اهداف اساسی این هیئت ورزشی برشمرد.
دودمان همچنین به اعزام 11 ورزشکار از استان فارس در قالب تیم ملی به مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی نیوکاسل کشور انگلیس برگزار می‌گردد، اشاره کرد و برای نمایندگان ایران در میادین مختلف بین‌المللی خصوصاً این رقابت‌ها آرزوی موفقیت کرد.
گفتنی است مسابقه فوتسال دوستانه تیم بیماری‌های خاص شیراز و پیشکسوتان شهرداری روز یکشنبه 9 تیرماه از ساعت 19 در سالن ورزشی پهلوانان نصیری واقع در بلوار رحمت برگزار می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی