[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی استان فارس پایان یافت، روزنامه شیراز نوین

مسابقات قهرمانی سنگ‌نوردی استان فارس جهت اعزام تیم منتخب سنگ‌نوردی به مسابقات قهرمانی کشور  طی 2 روز در شهرستان شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌ هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس، حمیدرضا ایزدی رئیس این هیئت گفت: مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی استان در روزهای 6 و 7 تیر ماه و در دو بخش دختران و پسران  به میزبانی هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی فارس و با معرفی نفرات برتر در رده‌های سنی نونهالان A  و B، نوجوانان A ، B ، C و D، جوانان و بزرگسالان پایان یافت.
در روز نخست، رقابت‌ها در بخش بانوان و در هشت رده سنی برگزار شد.  نفرات اول تا سوم در رده سنی نونهالان A خانم‌ها سیده عسل یعقوب‌زاده، رژینا گرویی و آناهیتا جوکار و در رده سنی نونهالان Bخانم‌ها آرمیتا خردمندی، ماهورحاجتی و پانیسا سلطانی بودند.
در رده سنی نوجوانانA خانم‌ها پردیس انوری‌پور و نرگس جوکار، در رده سنی نوجوانانB خانم‌ها فریماه احمدیان، ترمه حجت پناه، مریم شیروانی و فرناز حق شناس و در رده نوجوانان C خانم‌ها  سارا استوار، زهرا برزگر،‌ هانا عطاران شیرازی و در رده نوجوانان Dخانم‌ها ارغوان کاظمی‌ موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.
ایزدی بیان کرد: در رده سنی جوانان خانم سحر شاهین مقام اول و در رده بزرگسالان خانم‌ها  شقایق اسکندری، فاطمه منتظری و  زهرا محمدپور به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
 روز دوم این دوره از مسابقات با حضور 55 ورزشکار پسر به کار خود ادامه داد و در پایان در رده سنی بزرگسالان آقایان محسن عبدالهی، ایمان ادریسی و حمیدرضا غنیمتی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.
در رده سنی جوانان آقایان محمدمهدی جلیلی و محمد محمدی به مقام‌های اول و دوم دست یافتند.
در رده سنی نوجوانان A آقایان سپهر محمودی و کورش دیبامنش در رده نوجوانان B ماهان عطایی، آرش صادقی  و کورش صادقی در رده نوجوانان C احمدرضا جعفری، امیرمحمد نازی و محمد مهدی رستگار و در رده نوجوانان D ماهان ایزدی، رضا نعمت‌الهی و رهام فتوت مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در رده سنی نونهالانA  آقایان محمدطاها قیصری، رادان ایزدی و محمدرضاشاهی و در رده سنی نونهالانB  امیر ارسلان حکمت‌آرا،  آرش خوبانی و امیرعلی فرخنده به مقام‌های اول تا سوم نائل گردیدند.
ایزدی در پایان از تلاش‌های کلیه عوامل اجرایی که از دو هفته پیش به طور مستمر در جریان برگزاری این مسابقات نقش فعال و چشمگیری داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی