[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

تیم زاگرس شیراز در لیگ برتر فوتبال بانوان ماند، روزنامه شیراز نوین

تیم زاگرس شیراز درهفته پایانی رقابت‌های فوتبال برتر بانوان کشور با وجود شکست سنگین برابر ملوان بندر انزلی، در لیگ برتر باقی ماند. به گزارش ایرنا، در این بازی که شامگاه پنجشنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، تیم زاگرس با نتیجه سنگین پنج بر یک بازی را در خانه خود به ملوان واگذار کرد.
تنها نماینده فارس در لیگ برتر خیلی خوش شانس بود که رقیب انتهای جدولی خود، آذرخش تهران در هفته پایانی به مصاف تیم نایب قهرمان لیگ، شهرداری سیرجان رفت تا با شکست این تیم حکم به بقای تیم زاگرس شیراز داده شود.
لیگ برتر فوتبال بانوان در حالی این فصل خود را پشت سر گذاشت که تیم زاگرس شیراز با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بود. کمبود بازیکنان باتجربه، کوچ چند نفر از بازیکنان خوب فارس به سایر تیم‌های کشور، نداشتن منابع مالی مشخص، تغییر نام این باشگاه از خلیج فارس به زاگرس و بسیاری از مشکلات دیگر، همه دست به دست هم دادند تا نماینده فارس در لیگ برتر با کارنامه‌ای ضعیف به کار خود پایان دهد.
این تیم از ۲۲ بازی برگزار شده، سه برد، سه تساوی و ۱۶ باخت کسب کرد که آماری بسیار نگران کننده برای این تیم شیرازی است. زدن تنها ۱۰ گل و ۹۱ گل خورده و تفاضل منهای ۸۱ گل کارنامه بسیار ضعیفی است که شاگردان نگین پاکدل سرمربی تیم که چاره‌ای جز ساختن با این جوانان نداشت، از خود به جای بگذارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی