[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

صدور ۲۷ مورد حکم تولیت با نظارت اداره تحقیق اوقاف و امور خیریه استان فارس ، روزنامه شیراز نوین

جلسه هم اندیشی متولیان موقوفات استان با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با موضوع سامانه‌ای نمودن موقوفات برگزار گردید. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره كل اوقاف و امور خيريه فارس، نشست هم اندیشی متولیان با حضور رئیس اداره تحقیق موقوفات و متولیان موقوفات برگزار شد که در خصوص سامانه‌ای شدن موقوفات بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسوی بر اهمیت و اجرای نیات امینانه واقفان و ایجاد تعامل و ارتباط سازنده با واقفان تأکید ورزید و عنوان کرد: متولیان موقوفات وظیفه بسیار بزرگی در قبال موقوفات دارند که با تعامل و تیزبینی اجرای نیات امینانه واقفان را اجرا می‌کنند. 
حجت الاسلام موسوی در ادامه با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل سازمان کلیه موقوفات سامانه‌ای شده‌اند، افزود: راه‌اندازی این سامانه امکان رصد موجودی موقوفات و بقاع متبرکه در بخش‌های مختلف را در هر لحظه و هر مکان فراهم کرده است که با استفاده از این سامانه امکان اطلاع و رصد از تمام موقوفات و بقاع متبرکه سراسر کشور فراهم می‌شود.
در این جلسه همچنین رئیس اداره تحقیق اوقاف و امور خیریه فارس حجت الاسلام حسن محبی طی سخنانی عنوان کرد: در شش ماه گذشته سال جاری تعداد 40جلسه در جهت رفع اختلاف و تعامل با متولیان برگزار شد که در جهت رفع اختلاف‌ها بسیار کوشش شده است. وی اضافه کرد: در پنج ماه گذشته سال جاری با جمع آوری اطلاعات متولیان بیش از 27مورد حکم تولیت با نظارت اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس صادر شده است که با بررسی اسناد و مدارک مطابق سند وقف نامه به طور شرعی و قانونی جایگزین خود واقف شدند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی