[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

بازدید رئیس دانشگاه پیتشت رومانی از دانشکده‌های فنی شهید باهنر، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه پیتشت رومانی از دانشکده‌های فنی شهید باهنر و دختران شیراز بازدید و با رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس، دکتر محمدجامعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم، به معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این استان در عرصه‌های مختلف صنعتی، فرهنگی، مذهبی، گردشگری و معرفی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای پرداخت.
جامعی افزود: این دانشگاه با دارا بودن 13 دانشکده در استان فارس، فعالیت‌های گسترده دانشگاهی را در بخش آموزش‌های فنی و مهارتی بر عهده دارد که این موضوع تأثیر بسزایی در تربیت دانش‌آموختگانی متخصص، برای ورود به بازار کار دارد.
وی بیان کرد: در راستای سیاست‌های دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای کشور، آماده هرگونه تعامل و همکاری با دانشگاه پیتشتی رومانی هستیم.
در این دیدار رئیس دانشگاه پیتشت رومانی نیز اظهار داشت: این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌ها در سال ۲۰۱۸ رتبه برتر دانشگاه‌های رومانی را کسب کرده و آماده هرگونه همکاری با دانشگاه‌های مختلف ایران، از جمله دانشگاه فنی و حرفه‌ای هستیم.
دکتر دومیترو کرلشان به اهداف سفر خود به شیراز اشاره کرد و افزود: ما می‌خواهیم پتانسیل‌های همکاری را متوجه شویم و ببینیم در چه زمینه‌هایی می‌توانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم. با ظرفیت‌های خوبی که در دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به ویژه استان فارس است در زمینه تبادل دانشجو، استاد، آموزش و پژوهش‌های کاربردی‌ می‌توانیم همکاری داشته باشیم.
رئیس دانشگاه پیتشت رومانی تصریح کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس به لحاظ کادر مدیریتی، آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و همچنین دوره‌های آموزشی بسیار کارآمد است که امیدواریم با دانشگاه فنی و حرفه‌ای به ویژه فارس فعالیت‌های مشترک را برگزار کنیم.
بر اساس این گزارش، رئیس دانشگاه پیتشت رومانی ضمن بازدید از کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های دانشکده‌های فنی شهیدباهنر و آشنایی با ظرفیت این دانشکده در بخش فنی از دانشکده دختران شیراز نیز بازدید و با دستاوردهای دانشجویان در زمینه هنر و صنایع دستی آشنا شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی