[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

خطوط اتوبوس‌رانی شمال ‌غرب شیراز تا شهریور ساماندهی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی ‌شهر شیراز در یکصد و نهمین جلسه این کمیسیون بر ساماندهی خطوط اتوبوس‌رانی محور شمال ‌غرب شیراز تأکید کرد و افزود: سعی داریم این طرح تا اوایل شهریور ماه سال جاری و قبل از بازگشایی مدارس اجرایی شود.
به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی ‌شهر شیراز، دکتر نواب قائدی با اشاره به سهم عمده حمل و نقل همگانی در سفرهای درون شهری، بر توجه به راهکارهای بهبود و ساماندهی این سیستم، به ویژه در محور شمال‌غرب شیراز تأکید کرد. وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح، شاهد کاهش سرفاصله زمانی، افزایش مطلوبیت در استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی، کاهش هم‌پوشانی خطوط، بهینه‌سازی فواصل ایستگاه‌های اتوبوس و ارتقای میزان آسایش شهروندان خواهیم بود.
سخنگوی شورای شهر شیراز ادامه داد: مقرر شد سازمان حمل و نقل مسافر از ابتدای مرداد ماه سال جاری نسبت به اطلاع‌رسانی طرح از طریق رسانه‌ها، بیلبوردها، فضای داخلی اتوبوس‌ها، ایستگاه‌ها و پایانه‌های مربوط اقدام و به دنبال آن تا ابتدای شهریور ماه طرح را اجرا کند.
دکتر قائدی افزود: بررسی مشکلات تعمیر و نگهداری شبکه اصلی آبرسانی در محل تقاطع‌های غیرهمسطح نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفت. عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی ‌شهر شیراز با بیان اینکه نگهداری تأسیسات به ویژه شبکه آبرسانی و ایمنی این شبکه‌ها در محل تقاطع‌های غیر‌همسطح برای جلوگیری از خطرهای احتمالی و حوادث در این تقاطع‌ها اهمیت دارد، افزود: مقرر شد معاونت فنی و عمرانی و شرکت آب و فاضلاب، مشکلات موجود در شبکه آب و فاضلاب محدوده برخی تقاطعات غیرهمسطح را بررسی و برای رفع آن راهکارهای اجرایی به کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک ارائه دهند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی